• تاریخ : ۹ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : ورزشی

به گفته سرویس ورزشی جام نیـوز، سید اکبر پور موسوی  در این خصوص اظهار کرد: طی چند روز گذشته مشکلاتی به وجود آمد که تصمیم گرفتم در تمرینات شرکت نکنم و برای بازی با پدیده نیز روی نیمکت نباشم و به همین دلیل روز گذشته همراه با بازیکنانم به مشهد نیامدم اما وقتی هواداران واقعی و اصیل فولاد از این موضوع با خبر شدند، طی پیام‌ها و تماس‌هایی که با من داشتند، خواستند که تیم را در بازی امروز (سه‌شنبه) همراهی کنم. من هم به خاطر نام بزرگ فولاد و این هواداران که در همه حال از تیم حمایت می‌کنند و همچنین با توجه به درخواست بازیکنانم برای بودن در کنارشان، در نهایت تصمیم گرفتم که به مشهد بیایم.

 

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با ابراز امیدواری نسبت به حل مشکلات به وجود آمده توسط باشگاه، افزود: وقتی تیم در حال خوب نتیجه گرفتن است، همه باید همدل و همراه باشند تا تیم با انگیزه بیشتر به کار خود ادامه دهد نه این که عده‌ای مانع ادامه کار شوند و سنگ اندازی کنند.

 

وی در پایان عنوان کرد: در بازی برابر پدیده نیز با تمام وجود به میدان خواهیم رفت و فارغ از تمام مشکلات چند روز اخیر، تنها به دنبال کسب سه امتیاز این دیدار هستیم و امیدوارم با دست پر به اهواز برگردیم.

 

ایسنا

۴۵۱

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما