• تاریخ : ۱۷ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : ورزشی

به گفته سرویس ورزشی جام نیـوز، اظهارات درخشان در رابطه با آخرین شرایطش در نفت تهران و تساوی ایران مقابل سوریه را بخوانید.

 

* تکلیف مربیگری و آینده‌تان در نفت تهران چه شد؟!

باور کنید هنوز نتوانسته‌ام مسئولان بهنام پیشرو کیش را پیدا کنم و آنها تلفن همراه‌شان را از دسترس خارج کرده‌اند و نمی‌توانم آنها را پیدا کنم!

 

* اسپانسر جدید معرفی نشد؟

باور کنید بي‌خبرم!

 

* چرا ایران با سوریه مساوی کرد؟ انگیزه نداشتیم؟

بحث انگیزشی همیشه در فوتبال وجود دارد اما به نظرم تیم ما یکسری از مسائل فنی را رعایت نکرد و به مشکل خورد، بعضی از بازیکنان‌مان هم در حد و قواره واقعی خودشان ظاهر نشدند البته این مسئله طبیعی است و ممکن است برای هر بازیکن و تیمی پیش بیاید.

 

* کدام نفرات در حد خودشان نبودند؟

محمدی و بیرانوند. موقعیت‌های گل ما به مراتب بهتر و بیشتر از تیم سوریه بود اما اسیر حوادث شدیم و بازی برده را با مساوی عوض کردیم. فراموش نکنید بیرانوند و محمدی در بازی‌های گذشته بهترین بودند اما مقابل سوریه نمایش موفقی نداشتند و ضعف آنها بیشتر از بقیه به چشم آمد چون قبلاً خیلی روی آنها تبلیغ شده بود و آنها هم اسیر بار منفی توقعات و فشارها شدند.

 

* بعضی‌ها هم از شکسته شدن رکورد گل نخوردن تیم ملی ناراحت هستند.

مهم این است که ما از فوتبال تهاجمی لذت ببریم! شما در همه جای دنیا می‌بینید که بهترین دروازه‌بان‌ها و مدافعان هم گل می‌خورند، به نظر من موضوع رکورد را زیاد بزرگ کردند و خودش یک بار روانی منفی شد.

 

* سوریه را چطو دیدید؟

سوری‌ها خیلی باانگیزه بودند و با همه توان آمدند تا شانس صعودشان زنده بماند. آنها چیزی برای از دست دادن نداشتند.

 

خبر ورزشی

۴۵۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما