• تاریخ : ۲۸ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : ورزشی

به گفته سرویس ورزشی جام نیـوز، عليرضا منصوريان به شدت خواهان خريد رامين رضاييان است. منظور او از خريد بازيكن بين‌المللي هم جذب مدافع راست ملي‌پوش و اخراجي پرسپوليس بود. بر همين اساس پيغام‌هايي رد و بدل شد و رامين رضاييان به واسطه‌هاي باشگاه استقلال اعلام كرد تمركزش روي تمرينات تيم ملي و بازي با ازبكستان است.

 

مدافع ملي‌پوش كشورمان با آبي‌ها قرار گذاشت كه يكي، دو روز بعد از بازي ايران و ازبكستان با آنها وارد مذاكره شود اما ناگهان آبي‌ها را قال گذاشت و راهي امارات شد!

 

خيلي‌ها كنجكاو شدند كه بدانند ماجرا چيست؟

 

برخي تجارت كاري رامين در حاشيه خليج‌فارس را پيش كشيدند و برخي ديگر سفر او به دبي را تفريحي خواندند اما چرا رامين رضاييان استقلالي‌ها را پيچاند؟

 

لابد مي‌دانيد پس از جدايي از پرسپوليس، رضاييان همه همبازيانش را آنفالو كرد! اين اقدام به شدت به بازيكنان پرسپوليس برخورد تا رابطه شاگردان برانكو با همبازي ملي‌پوش‌شان قطع شود.

 

پس از حضور پرسپوليسي‌ها در اردوي تيم ملي در تهران و قبل از بازي با ازبكستان اين رابطه سرد ادامه پيدا كرد. پرسپوليسي‌ها خيلي رامين را تحويل نمي‌گرفتند و رضاييان هم مقابله به مثل مي‌كرد تا اينكه بالاخره طرفين كوتاه آمده و آشتي كردند. مهدي طارمي وسط افتاد تا بازيكنان پرسپوليس و رامين رضاييان آشتي كنند. پس از اين آشتي‌كنان بازيكنان پرسپوليس به رامين رضاييان توصيه كردند: «رامين‌جان! خودت را خراب نكن و به استقلال نرو. اين كار تو باعث آزردگي خاطر هواداران شده و راه بازگشت به پرسپوليس را خواهد بست. برانكو شايد سال بعد كوتاه بيايد يا اينكه پس از موفقيت در پرسپوليس و اتمام قراردادش به عنوان يك مربي حرفه‌اي به تيمي ديگر برود. آنگاه اگر پيراهن استقلال را پوشيده باشي، ديگر نمي‌تواني به پرسپوليس برگردي و به همين خاطر مي‌گوييم به يك تيم ديگر برو!» شنيديم رامين رضاييان هم با دقت به حرف‌هاي همبازيان پرسپوليسي خود گوش فرا داده و قيد رفتن به استقلال را زده است.

 

رضاييان روي هوا به استقلالي‌ها گفت ۵/۲ ميليارد تومان مي‌خواهد!

 

شنيديم درست در روزهايي كه استقلالي‌ها مصرانه خواهان خريد رامين رضاييان شدند، اين بازيكن سنگ بزرگي جلوي پاي مسئولان باشگاه رقيب پرسپوليس انداخته است. مدافع ملي‌پوش همين جوري روي هوا گفته است ۲ ميليارد و ۵۰۰ ميليون تومان مي‌خواهد تا استقلالي‌ها را منصرف كند اما عجبا كه چنين نشد! اتفاقاً شنيديم مسئولان باشگاه استقلال به رغم اين درخواست سنگين مالي و سفر به امارات كماكان خواهان استخدام رامين رضاييان هستند.

 

خبر ورزشی

۴۵۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما