• تاریخ : ۱۴ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : ورزشی

به گفته سرویس ورزشی جام نیـوز، سپيدرود رشت در هفته پاياني نيم‌فصل ميزبان پرسپوليس صدرنشين است كه راهي جز پيروزي مقابل اين تيم را ندارد. شاگردان علي نظرمحمدي سه بازي قبلي‌شان را واگذار كرده‌اند كه اگر بخواهند برابر سرخپوشان نيز بازنده شوند كارشان را سخت‌تر خواهند كرد. در رابطه با بازي هفته چهاردهم ليگ‌برتر گفت‌وگويی را با حسين ابراهيمي بهترين گلزن تيم سپيدرود را بخوانيد.

بازي با صدرنشين ليگ را چطور مي‌بيني؟


بازي با پرسپوليس نيازي به گفتن ندارد و همه مي‌دانند اين تيم بهترين و آماده‌ترين تيم ليگ است كه الان هم صدر جدول را به خود اختصاص داده و براي گرفتن امتياز به رشت مي‌آيد. اين را هم بايد اضافه كنم ما هم در خانه بازي مي‌كنيم و به راحتي امتياز نخواهيم داد. شرايط سپيدرود خوب نيست و اگر بخواهيم در اين بازي هم امتياز از دست دهيم كار خودمان را سخت خواهيم كرد.

پرسپوليسي‌ها بيشتر در مورد چمن مصنوعي صحبت مي‌كنند تا خود سپيدرود؟


شايد خيلي ضعيف هستيم كه در مورد سپيدرود صحبت نمي‌كنند و در خصوص چمن مصنوعي حرف مي‌زنند! اشكال ندارد. ما ناراحت نمي‌شويم و روز بازي در زمين حرف‌مان را مي‌زنيم.

در گذشته استقلال و پرسپوليس وقتي به رشت مي‌آمدند و مقابل پگاه يا داماش بازي مي‌كردند هوادار زياد داشتند ولي بعيد به نظر مي‌رسد محبوبيت سپيدرود اجازه دهد روز مسابقه با پرسپوليس مثل قبل از اين تيم حمايت كنند؟


كاملا درست است و بعيد مي‌دانم هواداران سپيدرود اجازه دهند پرسپوليس مثل قبل در استاديوم تماشاگر داشته باشد. من اميدوارم همان ده درصدي كه در اختيار پرسپوليس قرار مي‌دهند، هوادارانش گيلاني نباشند و از اطراف استان آمده باشند.

تو بهترين پنالتي‌زن سپيدرود هستي و تا الان هم پنالتي خراب نكردي در سوي مقابل پنالتي‌هايي كه پرسپوليس مرتكب شده به تيرك برخورد كرده است. آيا تو هم اگر صاحب پنالتي شويد تيرك را هدف قرار مي‌دهي؟

 

هنوز كه اين اتفاق رخ نداده ولي اگر صاحب پنالتي شويم قطعا به سمت چارچوب خواهم زد و گل مي‌كنم.

عليرضا بيرانوند نشان داده پنالتي‌گير نيست و او در جام حذفي مقابل داماش هيچ‌يك از پنالتي‌ها را مهار نكرد. خود تو همبازي او بودي فكر مي‌كني نقطه ضعفش كجاست؟


آنقدر در اين مورد صحبت مي‌كنيد كه جلوي ما اگر پنالتي اتفاق افتاد بگيرد! از شوخي گذشته چون هنوز پنالتي صورت نگرفته صحبت كردن در مورد آن بي‌فايده است.

در چند بازي اخير راحت گل خورديد ولي در ادامه سوار بازي شديد و حتي مي‌توانستيد برنده نيز شويد. در اين مورد صحبت مي‌كني؟


ما هر سه بازي قبلي كه واگذار كرديم مستحق باخت نبوديم و مي‌توانستيم حداقل تساوي بگيريم.

تيم‌تان كمبود بازيكن ندارد؟


اين سوال را بايد كادرفني پاسخ دهد ولي اگر من بخواهم نظر دهم قطعا بايد تقويت شويم چون نيم‌فصل دوم بازي‌ها سخت‌تر مي‌شود.

چند بازيكن محوري از جمله تو و نزهتي وقتي نباشيد تيم آسيب‌پذير مي‌شود. چرا اينطور است؟


اتفاقا خود من دوست داشتم گل كمتر مي‌زدم و تاثيرگذار آنچناني نبودم ولي تيم بهتر از اين نتيجه مي‌گرفت. سپيدرود سال اولش را در ليگ سپري مي‌كند كه نبايد اجازه بدهيم كار به اما و اگر كشيده شود. شكست پرسپوليس خيلي به كار ما خواهد آمد.

تو هم كه هميشه مقابل پرسپوليس و استقلال يا گل زدي يا پاس گل دادي. كلا آمار خوبي داري.


خدا را شكر هميشه مقابل اين دو تيم بازي‌ام گرفته و توانسته‌ام يا گل بزنم يا پاس گل دهم.

 

گل

۴۵۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما