• تاریخ : ۱۶ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : ورزشی

به گفته سرویس ورزشی جام نیـوز، همانطور که در خبر قبلی خواندید به نظر می‌رسد هافبک بازیسازی پرسپولیس آخرین روزهای حضورش در این تیم را سپری می‌کند.

 

پیش از بازی پرسپولیس و سپاهان بود که شایعه شد تعدادی از بازیکنان پرسپولیس در دفترحسین هدایتی حاضر شده و با مالک پیشین استیل‌آذین جلسه‌ای را برگزار کرده‌اند. در این بین شنیده شد نقش محسنمسلمان در برپایی این دورهمی بسیار پررنگ بوده و قرار هم گذاشته شده بعد از پیروزی مقابل سپاهان بازیکنان پرسپولیس با انتشار پستی در اینستاگرام از هدایتی تشکر کنند.

 

پرسپولیس سپاهان را شکست داد و مسلمان هم بازی نکرد! بعد از بازی هم مسلمان پستی را منتشر کرد و از هدایتی تشکر کرد.

 

شایعه اختلاف باشگاه پرسپولیس و برانکو با مسلمان زمانی پررنگ شد که این بازیکن تمام پست‌های اینستاگرامش را با پیراهن پرسپولیس پاک کرد.

 

حالا شنیده می‌شود که برانکو نظری روی مسلمان ندارد و می‌خواهد مقدمات جدایی این بازیکن از تیمش را فراهم کند. برانکو با حضور احمدزاده، نعمتی، نوراللهی و رسن خیالش از بابت خط هافبک پرسپولیس راحت است و به خاطر همین می‌خواهد مسلمان جدا شود.

 

ظاهرا سرنوشتی مانند سرنوشت فرناندو گابریل و پیام صادقیان در انتظار مسلمان است و این بازیکن به زودی از جمع پرسپولیسی‌ها جدا خواهد شد. پیش از این هم برانکو در شرایطی عذر صادقیان و گابریل را به خاطر مسائل انضباطی خواسته بود که این بازیکنان از نظر فنی وضعیت خوبی داشتند.

 

به نظر می‌رسد دوران حضور مسلمان در پرسپولیس تمام شده و این بازیکن برای فصل آینده از جمع سرخپوشان جدا می‌شود.

فرتاک

۱۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما