• تاریخ : ۳ام خرداد ۱۳۹۷
  • موضوع : ورزشی

 به گفته سرویس ورزشی جام نیـوز، وینفرد شفر سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از جلسه هم اندیشی سرمربیان در سازمان لیگ گفت: لیگ ایران بسیار خوب است،اما مى توان برنامه این رقابت ها را بهتر کرد. به این ترتیب جلسه خوبى را امروز برگزار کردیم و مربیان توانستند نکات مهمى را با یکدیگر در میان بگذاریند که امیدوارم فدراسیون فوتبال هم این نکته‌ها را عملى کند.

 

او ادامه داد:فدراسیون فوتبال باید بداند بدون مربى بازیکن وجود ندارد و بدون بازیکن هم تیم ملى وجود نخواهد داشت، بنابراین باید ما را پشتیبانى کند.

شفر در مورد خط خوردن غفورى و حسینى و اینکه کى روش اعلام کرده تغییر پست باعث این موضوع شده بیان کرد:مطلبى که در این باره گفتید را ندیده ام.

 

سرمربى استقلال در مورد صحبت هاى برانکو و کنایه اش به شفر افزود: من برانکو را دوست دارم.

شفر درباره قرعه کشى لیگ قهرمانان آسیا گفت: قرعه خیلى خوبى نسبت به تیم پرسپولیس داریم اما هر ٢ تیم ایرانى مى توانند یک مرحله بالاتر بروند.

 

او در مورد مامه تیام و صیاد منش گفت: باید ببینیم چه کار مى شود کرد و روى این موضوع باید کار کنیم و نتیجه را اعلام مى کنیم. تیام زمانى که پیش ما آمد کسى او را نمى شناخت، اما الان بازیکن معروفى در آسیا شده است و تمام تیم‌ها او را مى خواهند. در هر صورت امیدوارم در تیم ما بماند و تصمیم به ماندن بگیرد. به نوشته برنا، شفر در مورد ممنوع الخروجى خود گفت: ممنوع الخروج نیستم و امشب ایران را ترک مى کنم.

۱۱۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما