• تاریخ : ۲۰ام مرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : ورزشی

به گفته سرویس ورزشی جام نیـوز، حمید درخشان پس از شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس گفت: فکر می‌کنم ما بازی نسبتاً خوبی را انجام دادیم، چون پرسپولیس را در ۴۵ دقیقه ابتدایی خوب آنالیز کرده و آنها را کنترل کردیم، اما در نیمه دوم گل زودهنگام طارمی شیرازه تیم ما را به هم ریخت و باعث شد انسجام نیمه اول را نداشته باشیم.

 

وی افزود: هرچقدر از زمان بازی گذشت، بازیکنان تیم من از نظر بدنی تحلیل رفتند، طبیعی هم بود ما مقابل یک تیم آماده و قبراق با شرایط خوب بازی می‌کردیم. ما ایرادهایی داریم که در بازی‌های آینده آن را برطرف خواهیم کرد، به هر حال این بضاعت ماست و خیلی نمی‌توانستیم تغییر و تحولات داشته باشیم و امیدوارم بتوانیم برای هفته آینده تغییراتی داشته باشیم و بهتر از هفته قبلی‌مان باشیم.

 

سرمربی تیم فوتبال نفت در واکنش به این مسئله که در نشست خبری قبل از بازی گفته بود تیم باید تقویت شود و آیا باشگاه در این خصوص باید کمک کند یا نه، گفت: امیدوارم باشگاه کمک کند، چون اگر کمک نکند که ما نمی‌توانیم معجزه کنیم. هر کاری ابزار لازم خود را می‌خواهد و اگر ابزار نداشته باشید، زور بیخود می‌زنید. فوتبال یک فلسفه‌ای دارد و اگر ابزار لازم را در فوتبال نداشته باشید، نمی‌توانید کاری از پیش ببرید. ما در کمترین زمان تیم را گرفتیم و مشکلاتی هم در لیست‌مان داشتیم، چون بازیکنانی که قبلاً ثبت کرده بودند، خارج کردن‌شان از لیست کمی زمان برد. باید پست‌های لازم را تقویت کنیم و اگر یک مصدوم بدهیم، بازیکن جایگزین نداریم و این خیلی بد است، چون ما باید در آسیا هم شرکت کنیم و مقابل تیم‌هایی بازی می‌کنیم که به بهترین شکل تقویت می‌شوند.فوتبال با کسی تعارف ندارد و اگر قوی نباشید، شما را از لِه می‌کنند و از روی شما رد می‌شوند. این قاعده فوتبال است و باشگاه باید این مسئله را بداند تا بازیکنان لازم را بخرد تا بتوانیم در آینده بهتر شویم.

 

۴۵۰

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما