• تاریخ : ۲۱ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : ورزشی

به گفته  خبرنامه ورزشی لرد و به نقل از سایت  فدراسیون والیبال، هفته ششم دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر بانوان ایران جام شهید «محسن حججی» روز پنج‌شنبه با سه دیدار در شهرهای تهران، اصفهان و بهنمیر پیگیری شد.

تیم پیکان تهران در حساس‌ترین مسابقه هفته از ساعت ۱۷ امروز پنج‌شنبه در خانه والیبال به مصاف دیگر نماینده تهران رفت و سه بر صفر با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۷ به پیروزی رسید تا همچنان در صدر جدول این رقابت‌ها باقی بماند.

این دیدار ۸۲ دقیقه طول کشید و ۱۲۰ تماشاگر در خانه والیبال تهران نظاره‌گر آن بودند. ملیحه نوری، زینب حقی و فاطمه زندی به‌ترتیب داور اول، داور دوم و ناظر این مسابقه بودند.

تیم ذوب‌آهن اصفهان نیز که با چهار برد و ۱۱ امتیاز در رتبه دوم جدول قرار داشت، این هفته در بازی خانگی میزبان سالوت تهران بود و سه بر صفر میهمان خود را از پیشِ‌رو برداشت.

ذوبی‌ها در این مسابقه در سه ست متوالی با امتیازهای ۲۵ بر ۱۶، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۱۷ سالوت را شکست دادند و با پنج برد در جایگاه دوم جدول باقی ماندند.

این دیدار یک ساعت و ۱۶ دقیقه طول کشید و ۲۲۰ تماشاگر در سالن ملت اصفهان حضور داشتند. فرحناز قویدل به‌عنوان داور اول و سمانه اسدیان به‌عنوان داور دوم قضاوت این مسابقه را به‌عهده داشتند و محبوبه زرنویس‌زاده نظارت بر این مسابقه را به‌عهده داشت.

در سومین و آخرین دیدار هفته ششم لیگ برتر بانوان، تیم‌های بهنمیر مازندران و شهرداری تبریز به مصاف یکدیگر رفتند. نماینده مازندران در این مسابقه در سه ست متوالی با امتیازهای ۲۵ بر ۱۲، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۷ به پیروزی رسید و به سومین برد خود در این رقابت‌ها دست یافت.

این دیدار ۷۵ دقیقه طول کشید و ۶۰ تماشاگر داشت. نظارت بر این مسابقه را پریچهر غفاری به‌عهده داشت و داوران آن مرضیه ابراهیمی‌زاده و نرگس افشین بودند.

تیم آبنوس تهران نیز که بدون برد و امتیاز در جایگاه ششم جدول است، این هفته استراحت داشت.

جدول لیگ برتر بانوان در پایان هفته ششم به‌قرار زیر است:

پیکان تهران ۵ برد و ۱۶ امتیاز

ذوب‌آهن اصفهان ۵ برد و ۱۴ امتیاز

بهنمیر مازندران ۳ برد و ۹ امتیاز

نماینده تهران ۲ برد و ۶ امتیاز

سالوت تهران ۲ برد و ۶ امتیاز

آبنوس تهران بدون برد و امتیاز

شهرداری تبریز بدون برد و امتیاز.

آخر مطلب/*

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما