• تاریخ : ۵ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : ورزشی

اتاق خبر ۲۴: 

محسن مسلمان و وریا غفوری طبق برنامه اعلام شده عصر امروز با حضور در کمیته اخلاق مقابل روسای این کمیته از خود پیرامون مساله قلیان کشی و استعمال دخانیات دفاع خواهند کرد. نشستی که برای دو مربی خارجی سرخابی های پایتخت در آستانه دربی ۸۵ تعیین کننده خواهد بود.

محسن مسلمان هافبک پرسپولیس در واکنش به محرومیت تا اطلاع ثانوی از سوی کمیته اخلاق مدعی شد تصاویر منتشر شده از او به دو سال قبل بازمی گردد. ادعایی که با نگاهی به پیراهن باشگاه یوونتوس که بر تن این بازیکن بود چندان مورد قبول قرار نگرفت تا دغدغه های این بازیکن همچنین سران باشگاه پرسپولیس و برانکو ایوانکوویچ بیش از گذشته شود.

در همین حین وریا غفوری نیز در دفاع از خود مدعی شد تصاویر منتشر شده با فوتوشاپ تنظیم شده و به هیچ عنوان صحت ندارد. او که مدعی شد علاقه ای به کشیدن قلیان و استعمال دخانیات ندارد حالا باید مقابل دیدگان روسای سختگیر کمیته اخلاق به دفاع از خود بپردازد بلکه حکم محرومیتش شکسته شود.

آنچه محرز است اینکه مربیان خارجی استقلال و پرسپولیس چشم انتظار سرنوشت نشست عصر امروز دو ستاره خود با کمیته اخلاق هستند تا پی ببرند می توانند روی حضور وریا غفوری و محسن مسلمان در دربی ۸۵ پایتخت حساب باز کنند یا خیر؟ برانکو ایوانکوویچ و وینفرد شفر در شرایطی با این مشکل روبه رو  شدند که برای بازی حساس روز پنجشنبه دغدغه های دیگری نیز در ذهن دارند. از همین رو نتیجه این نشست کاملا تاثیرگذار خواهد بود.

البته آخرین خبر حکایت از بخشیده شدن حکم این دو بازیکن دارد. بخصوص که در روزهای گذشته گمانه زنی های فراوانی در این خصوص انجام شد و نگرفتن هیچ موضعی از سوی سران فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مقابل صحبت های دو باشگاه و این دو بازیکن بیشتر به این موضوع دامن زد که محرومیت مسلمان و وریا بخشیده می شود.

برای مشاهده خبر ورزشی کلیک کنید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما