• تاریخ : ۱۷ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : ورزشی

به گفته خبرنامه ورزشی لرد و به نقل از سایت فدراسیون وزنه برداری، علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری کشورمان در نخستین تمرین تیم‌های ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان، که از امروز (شنبه ۱۷ تیرماه) در کمپ تیم‌های ملی آغاز شده است؛ حضور پیدا کرد.

وی در بازدید از تمرینات نفرات حاضر در این مرحله از اردو، خطاب به ملی پوشان نکاتی را متذکر شد: قهرمانانی همچون کیانوش رستمی برای کسب مدال‌های جهانی و المپیک زحمات زیادی را متحمل و حتی در مسابقات رده‌های سنی جوانان به عنوان بهترین وزنه بردار انتخاب شدند. چون پتانسیل و توانایی در این جوان دیده شد که هم اکنون او بهترین وزنه بردار جهان و رکوردار المپیک است.

وی به نفرات تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان یادآور شد: ۸۰ میلیون ایرانی نظاره گر عملکرد شما در مسابقات بین المللی هستند و برای موفقیت شما دعا می‌کنند. برای رسیدن به سکوهای برتر رقابت‌های جهانی و المپیک خودتان را باور و شایستگی خود را به تمام دنیا ثابت کنید.

این اردو از امروز (شنبه ۱۷ تیر) در کمپ تیم‌های ملی آغاز شده است و به مدت دو هفته ادامه دارد.

نفرات تیم ملی جوانان به شرح زیر هستند:
مصطفی زارعی، عباس زندی، رضا بیرالوند ، حسین غزالیان ، قاسمعلی محمدپور، رامین ولی پور، رحمان اورامه، محسن ایمانی، حسین سلطانی

نفرات تیم نوجوانان نیز به شرح زیر هستند:
امیررضا عسگری دون، مهدی پاپی، افشین طاهری، حسین ساکی ، حمیدرضا زارع و روح اله بیرالوند

محمدحسین برخواه سرمربی، علی اکبر خورشیدی فرد و علی امینی فرد کادر فنی تیم های ملی پایه هستند.

کیانوش رستمی رکوردار و دارنده مدال طلای بازی های المپیک ۲۰۱۶ ریو و قهرمان جهان در کمپ تیم های ملی حضور داشت و در کنار نفرات نوجوان و جوان تمرینات خود را آغاز کرد. مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا به میزبانی کاتماندوی نپال از ۳۰ تیر تا ۷ مرداد ماه برگزار خواهد شد.

آخر مطلب/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما