• تاریخ : ۲۴ام شهریور ۱۳۹۶
  • موضوع : ورزشی

به گفته خبرنامه ورزشی لرد، هفته اول مرحله گروهی لیگ اروپا با گلزنی سامان قدوس، ملی‌پوش ایرانی تیم «اوشترسوند» و برتری المپیک مارسی و لاتزیو پیگیری شد.

 در بازی گروه دهم تیم اشترسوند سوئد در خانه زوریای اوکراین به برتری ۲ بر صفر رسید.سامان قدوس، ملی‌پوش کشورمان در دقیقه ۵۱ گل اول تیم سوئدی را به ثمر رساند و «گرو» در دقیقه پنجم وقت‌های تلف شده گل دوم اشترسوند را وارد دروازه رقیب کرد. قدوس در این بازی از ابتدا تا انتها در ترکیب اصلی قرار داشت. در دیگر بازی این گروه، هرتابرلین و اتلتیک‌بیلبائو به تساوی بدون گل رسیدند.

 در سایر بازی‌ها، لاتزیو ۳ بر۲ تیم ویتسه هلند را شکست داد. گل‌های لاتزیو در این بازی گروه یازدهم را پارولو در دقیقه ۵۱، ایموبیله در دقیقه ۶۷ و مورگیا در دقیقه ۷۵ به ثمر رساندند و ویتسه به وسیله ماتاوز در دقیقه ۳۳ و لینسن در دقیقه ۵۸ به گل رسید. دیگر بازی این گروه با برتری ۵ بریک نیس  در زمین زولته وراگم  پایان یافت.

 در گروه نهم المپیک مارسی با تنها گل رامی در دقیقه ۴۸ یک بر صفر در خانه‌اش قونیه‌اسپور را از سر راه برداشت. گیمارش و سالزبورگ هم به تساوی یک بریک رسیدند.

 در گروه هفتم، استوابخارست ۳ بر صفر از ویکتوریا پلژن را برد. در گروه هشتم جدال ستاره‌سرخ بلگراد و باته یک بریک پایان یافت.

در گروه دوازدهم هم زنیت ۵ بر صفر در زمین واردار اسکوپیه به برتری رسید و رئال‌سوسیه‌داد ۴ بر صفر میهمانش، روزنبرگ را برد.

 آخر مطلب/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما