• تاریخ : ۳ام آبان ۱۳۹۶
  • موضوع : ورزشی

اتاق خبر ۲۴: 

فردي كه فيلم را از او مي‌گيرد، در سفره خانه آدم شناخته شده‌اي است. ابتدا نمي‌فهمند او چه كسي است و وقتي فيلم‌ها را بررسي مي‌كنند مي‌فهمند. تلاش براي يافتن او زماني آغاز مي‌شود كه پيغام و پسغام‌هايي به محسن مسلمان مي‌دهد. دوربين‌ها نشان مي‌دهد چه كسي آنجا نشسته، همان جا كه فيلم محسن را ضبط كرده‌اند. دوستان مسلمان مي‌گويند اين‌ فرد پاتوقش آن سفره خانه بود و وقتي پاي «اخاذي» وسط آمد، تصميم مي‌گيرد پاتوقش را بي‌خيال شود. او ديگر در آنجا آفتابي نمي‌شود و در عوض، براي محسن مسلمان پيغام مي‌فرستد. پيغام او كاملاً شبيه اخاذي است. او محسن مسلمان را تهديد مي‌كند كه «اگر پول بدهد فيلمش را پاك مي‌كند اگر نه آن را منتشر خواهد كرد.»

محسن يك بار پي اين چيزها به تنش خورده بود، همان زمان كه بحث جنجالي قليان گيت در اردوي تيم ملي اميد مطرح شد. محسن بعدها گفت در آن ماجرا نقشي نداشته و جايي نمي‌رود كه قليان در آن باشد. او اما اين بار ركب خورد، آن هم دقيقاً در جايي كه تصور مي‌كرد جاي امني است و هيچ دوربيني رويش زوم نيست.

در هر صورت، كسي كه فيلم را مي‌گيرد، تلاش مي‌كند تا با اخاذي از محسن پول بگيرد اما او باور نمي‌كند اين ‌فرد ويدئويش را منتشر كند. او جواب سر بالا مي‌دهد و خلاصه نزديك به يك ماه و نيم بعد(يعني هفته گذشته) ويدئو منتشر مي‌شود و دست به دست در گروه‌ها مي‌چرخد. محسن مسلمان تازه مي‌فهمد تهديدهاي آن‌ فرد كاملاً واقعي بوده است. تلاش‌ها براي پيدا كردن او دوباره آغاز مي‌شود و اين بار هم به نتيجه نمي‌رسد. منابع خبري در باشگاه پرسپوليس مي‌گويند، مسلمان و دوستانش در تلاش هستند اين‌ فرد را پيدا كنند، چراكه اعتقاد دارند كار بدتر را او كرده است، نه خود محسن

برای مشاهده خبر ورزشی کلیک کنید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما