• تاریخ : ۱۱ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : ورزشی


خطری فاجعه بار كه شهرهای ميزبان جام جهانی را تهديد می كند!

اتاق خبر ۲۴: 

رئیس دپارتمان گیاهان وزارت کشاورزی روسیه به شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال توصیه کرد مراقب حمله گسترده ملخ‌ها به زمین چمن ورزشگاه‌های میزبان این بازی‌ها باشند و آن را نادیده نگیرند.

این مقام مسئول در وزارت کشاورزی روسیه ادامه داد: بی‌توجهی به این توصیه می‌تواند سبب رسوایی جهانی برای روسیه شود. ما یاد گرفتیم که چگونه با ملخ‌ها مبارزه کنیم اما در سال جاری میلادی نمی‌خواهیم یک رسوایی جهانی در این رابطه برای روسیه ایجاد شود. تمام دنیا امسال به روسیه می‌آیند و زمین‌های فوتبال سرسبز هستند. ملخ‌ها هم جایی را که سبز باشد بسیار دوست دارند.

او در ادامه به شوخی که خنده حضار در یک جلسه دولتی را به همراه داشت از زبان ملخ‌ها گفت: من به جایی که فوتبال بازی می‌کنند، نمی‌روم! البته این حرف من بابت شوخی بود اما می‌دانید وقتی که میلیون‌ها هکتار را ملخ‌ها اشغال کنند چقدر شرم‌آور است و باید پاسخگوی کارمان باشیم. امروز ملخ‌ها در ولووگراد، آستاراخان و دیگر مناطق جنوبی روسیه مشاهده شده‌اند، بنابراین باید این هشدار را جدی بگیریم.

رئیس دپارتمان گیاهان وزارت کشاورزی روسیه همچنین خواهان توجه شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال به فرهنگ کشاورزی در این مناطق جهت جلب توجه میهمانان خارجی و هواداران سراسر جهان شد.

جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۷ در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر روسیه با شرکت ۳۲ تیم برگزار خواهد شد. تیم ملی فوتبال ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما