• تاریخ : ۳۰ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : ورزشی

ایزد سیف‌الله‌پور درباره صحبت‌های هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد که از پیشنهاد ۱۰ میلیارد تومانی باشگاه بادران در ازای صدور رضایت‌نامه امیر میربزرگی بازیکن این تیم گلایه کرده بود، به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران ورزشی لرد «پویا» گفت: کادر فنی گسترش فولاد پیش از آغاز فصل نقل و انتقالات با میربزرگی مذاکره کرد و ما هم از این موضوع گلایه کردیم.

وی با بیان اینکه مذاکره باشگاه گسترش فولاد باید با باشگاه بادران انجام می‌شد، تصریح کرد: من با نصیرزاده تماس گرفتم و گلایه خود را در این خصوص اعلام کردم. به او گفتم ما هنوز بازی با ماشین‌سازی در لیگ یک و پرسپولیس در جام حذفی را پیش‌رو داریم و تمرکز میربزرگی را به هم نزنید. همچنین پیش از بازی با پرسپولیس، فریدون قربانیان (مالک باشگاه بادران) در حضور اعضای باشگاه گفت همه بازیکنان تیم ارزشمند هستند و بازیکنانی را که ربیعی آنها را بخواهد، حتی به مبلغ ۱۰ میلیارد تومان نمی‌فروشیم. چون هدف ما قهرمانی در لیگ یک و صعود به لیگ برتر است. این خوب نبود که قبل از آغاز فصل نقل و انتقالات با بازیکن ما مذاکره کنند و مجبور شوم با نصیرزاده تماس بگیرم.

سرپرست تیم بادران با گلایه از اقدام یگان ویژه در دیدار این تیم مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی خاطرنشان کرد: در این مسابقه میزبان بودیم، اما مسئولان یگان ویژه حق میزبانی ما را ادا نکردند. تماشاگران ما با وجود اینکه بلیت‌های روبه‌روی جایگاه ویژه را به صورت اینترنی خریده بودند، نتوانستند در این بخش از ورزشگاه بنشینند. نمی‌دانم چطور هواداران تیم میزبان در دیدار استقلال – ایرانجوان و پرسپولیس – صنعت نفت می‌توانند از این قسمت استفاده کنند.

سیف‌الله‌پور ادامه داد: چرا تیم ما که میزبان بود باید هزینه کند، اما تماشاگران ما نتوانند در روبره‌وی جایگاه ویژه بنشینند؟ شکست پرسپولیس در دیدار مقابل صنعت نفت،‌ به خاطر آه ما بود! داور در دیدار بادران – پرسپولیس  یک پنالتی نادرست برای پرسپولیس اعلام کرد.

آخر مطلب/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما