• تاریخ : ۳۰ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : ورزشی


شاهکار نقل و انتقالاتی استقلال

اتاق خبر ۲۴: 

استقلالی‌ها مدعی هستند در آرامش کارهای نقل و انتقال و تمدید قرارداد‌ها را انجام می‌دهند اما آرام آرام صدای اعتراض بازیکنان هم شنیده می‌شود. قراردادهایی که یکطرفه و به نفع باشگاه استقلال است و بازیکنان را مجبور می‌کنند این برگه‌ها را امضا کنند. نکاتی که نشان می‌دهد این قراردادها حتی اگر ٤-٥ ساله هم باشد در نیم‌فصل یا پایان فصل می‌تواند به دلخواه باشگاه و بدون پرداخت غرامت، یکطرفه فسخ شود.

بازیکنی که امروز با سر وصدا و به‌عنوان بمب به این تیم می‌آید بدون هیچ حقی بیرون گذاشته می‌شود. این قراردادها حاوی نکات عجیب و باورنکردنی است. مثل این بند که در صورت مصدومیت، بازیکن حق و حقوق خود را از شرکت بیمه باید بگیرد و باشگاه در این مورد مسوولیتی برای پرداخت حقوق ندارد.

از این دست شرایط عجیب در استقلال کم نیست همانطور که بختیار رحمانی را فقط به این شرط که به پرسپولیس و یا سپاهان نرود، بدون پرداخت حقوق در نیم‌فصل آزاد کردند. باید از فدراسیون و سازمان لیگ پرسید که چرا به این نوع قراردادها نظارتی ندارد و چرا حقوق بازیکنان به سادگی نادیده گرفته می‌شود؟ به نظر می‌رسد بازیکن‌های فوتبال نه می‌توانند طلب‌های گذشته خود را بگیرند و نه به قراردادی که امضا می‌شود می‌توان اعتماد کرد.

این رویه‌ای است که این روزها در استقلال و در آرامش انجام می‌شود و شاید هم به همین دلیل است که عده‌ای از بازیکنان از این تیم دور شده‌اند چرا که هم در مذاکرات و هم در نوع قراردادها صداقت حرفه‌ای گم شده است.

منبع: ایران ورزشی

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما