• تاریخ : ۳ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : ورزشی

اتاق خبر ۲۴: 

 یکی از مکانیزم‌های رایج برای امتیازگیری در فوتبال ایران، ارایه استعفاهای نمایشی است.

در حقیقت اینحا خیلی‌ها از سمت‌شان استعفا می‌دهند، اما هدف واقعی‌شان کناره‌گیری نیست و فقط قصد دارند امتیاز بگیرند. در تازه‌ترین نمونه فراز کمالوند که تیمش توانست پرسپولیس را در جام حذفی شکست بدهد، بلافاصله از این فرصت استفاده کرد و با تهدید به استعفا و حتی اقدام به فسخ قرارداد مدیران باشگاه را لای منگنه قرار داد.

طبیعی بود که آبادانی‌ها در آستانه دو بازی لیگی و حذفی متوالی با استقلال تهران اجازه نخواهند داد سرمربی موفق تیم‌شان جدا شود، بنابراین همه چیز خیلی زود حل شد و فراز به تمرینات نفت برگشت؛ به همین راحتی! از جمله برکات تهدید کمالوند به جدایی این بود که بلافاصله قرارداد سوشا مکانی با نفت امضا شد. این در حالی است که سوشا قبل از بازی با پرسپولیس چند روزی در تمرینات نفت شرکت داشت و نهایتا به خاطر بی‌اعتنایی مدیران باشگاه آبادان را ترک کرد.

تاکتیک استعفای نمایشی را امسال عبدالله ویسی هم چند بار پیاده کرده که البته او هم تا حدودی موفق بوده است. ویسی که بارها گفته بود استقلال خوزستان را ترک می‌کند این کار را نکرده و در کل هم بعید است که چنین اقدامی انجام بدهد. ظاهرا این استراتژی فقط یک قربانی داشت که آن هم علی کریمی بود. جادوگر پیش از بازی نفت تهران با سپاهان مالک نفت را تهدید کرد که با ادامه این شرایط باید به فکر یک مربی دیگر باشد که البته جهانیان هم همین کار را کرد و حمید درخشان را آورد! البته الان از درخشان هم خبری نیست، اما جهانیان باید دوونیم میلیارد تومان ناقابل به علی کریمی بپردازد.

برای مشاهده خبر ورزشی کلیک کنید.

 

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما