• تاریخ : ۲۸ام آذر ۱۳۹۶
  • موضوع : ورزشی

به گفته خبرنامه ورزشی لرد، لیونل مسی، فوق‌ستاره آرژانتینی بارسلونا پس از دریافت جایزه بهترین بازیکن و گلزن فصل گذشته لالیگا در مراسم انتخاب بهترین‌های فصل قبل از نگاه روزنامه «مارکا» از اشتیاقش برای پیروزی در ال‌کلاسیکوی پیش‌رو مقابل رئال مادرید سخن گفت.

 او اظهار داشت:  قبلا که این جایزه را بالای سر بردم،  بزرگ‌تر  و سنگین‌تر بود! از اینکه دوباره از مارکا جایزه گرفتم، خوشحالم و از این بابت از آن‌ها متشکرم.  از بودن کنار دی استفانوی افسانه‌ای لذت بردم جوایز فردی هدف اصلی من نیست. کسب جام‌ها هدف اصلی من محسوب می‌شود. البته اگر در کنار عناوین تیمی، جوایز فردی هم نصیبم شود، خوشحال خواهم شد.

 او در ادامه افزود: پیروزی در ال‌کلاسیکو مقابل رئال مادرید اهمیت زیادی دارد. اگر ببریم، اختلافی قابل توجه ایجاد خواهیم کرد. گرچه رقیب ما  تیم دوم جدول نیستند اما شکست دادنشان به منزله پیمودن نیمی از راه قهرمانی است. به پایان بردن سال با پیروزی بر رئال مادرید رویایی خواهد بود.فینال آرژانتین- اسپانیا رویایی است اما شاید ۲ تیم قبل از فینال به هم برخورد کنند.ابتدا  باید به فکر  صعود از  گروه باشیم که در نوع خود کار دشواری است.

آخر مطلب/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما