• تاریخ : ۱۳ام مرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : ورزشی

اتاق خبر ۲۴: 

علیرضا منصوریان و عبدالله ویسی در کنار یحیی گل محمدی سه پرچمدار نسل جدید مربیان فوتبال در ایران هستند.

در هفته دوم رقابت های لیگ برتر علیرضا منصوریان و عبدالله ویسی دو ضلع از این مثلث طلایی مقابل هم قرار می گیرند. یکی با تجربه شکست در هفته اول و دیگری با سه امتیاز اندوخته از بازی دشوار مقابل تراکتورسازی…

 ویسی که به خانه بازگشته و انگار دنبال رقم زدن روزهای خوب با استقلال خوزستان است، فصل را خوب شروع کرد درست برعکس منصوریان که نه تنها سه امتیاز بازی اول را از دست داد بلکه به شدت درگیر موضوع مناقشه با فدراسیون فوتبال است.

یک-هیچ منصوریان
علیرضا منصوریان تا به حال در جدال های رودر رو با عبدالله ویسی یک بار به پیروزی رسیده و چهار دیدار بعدی دو تیم به مساوی رسیده است. نکته جالب این جا است که تنها برد منصوریان برابر ویسی نیز زمانی به دست آمده که او هدایت تیم نفت تهران را به عهده داشت. منصوریان از زمانی که مربی استقلال شده، نتوانسته مقابل تیم های ویسی به پیروزی برسد و جدال های دوتیم به تساوی رسیده است.

جدال با چهار تیم مختلف
علیرضا منصوریان و عبدالله ویسی تا امروز با تیم های مختلفی با هم بازی کردند. اولین جدال رودر روی دو تیم زمانی رقم خورد که منصوریان هدایت نفت تهران را به عهده داشت و ویسی سرمربی استقلال خوزستان بود. تنها برد منصوریان مقابل ویسی هم در همین دیدار رقم خورد و به نوعی با شکست تیم ویسی از بحرانی که نفت گرفتار آن بود خلاص شد. بعد از آن ویسی به سپاهان رفت و منصوریان راهی استقلال شد اما جدال های رودر روی دو مربی در نهایت به مساوی رسید. ویسی با سپاهان می توانست در آخرین بازی فصل گذشته نتیجه جدال های رودر رو را مساوی کند اما استقلال در آخرین لحظات از شکست گریخت.

برای مشاهده خبر ورزشی کلیک کنید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما