• تاریخ : ۱۰ام دی ۱۳۹۶
  • موضوع : ورزشی

اتاق خبر ۲۴: 

رئال مادرید در تابستان نقشه عجیبی را پیش برد و در جذب هافبک بسیار فعال بود اما آنها یک مدافع مناسب برای تشکیل زوج سرخیو راموس به خدمت نگرفتند. پس از جدایی په په، زین الدین زیدان در فصل جاری مجبور شد با توجه به مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها از وایخو، ناچو و رافائل واران به عنوان بازیکن تکمیل کننده راموس استفاده کند.

حال به گفته دیاروگل رئال مادرید دست به کار شده و آنها طی هفته‌های آینده مذاکرات سختی را برای جذب یک مدافع باکیفیت آغاز می‌کنند. با انتقال ۸۵ میلیون یورویی ویرجیل فن دایک به لیورپول در حال حاضر قیمت مدافعان افزایش یافته اما رئال نمی‌خواهد ریسک کند. به همین دلیل رئال مادرید قصد دارد تمرکز ویژه روی بررسی گزینه‌ها داشته باشد.

یکی از بهترین گزینه‌های مد نظر فلورنتینو پرز مدافع بارسلوناست. ساموئل اومتیتی در تابستان ۲۰۱۶ با قراردادی ۵ ساله به ارزش ۲۵ میلیون یورو و بند آزادسازی ۶۰ میلیون یوروی راهی بارسلونا شد و در حال حاضر یکی از بهترین مدافعان جهان است.

بند فسخ قرارداد این مدافع فرانسوی علاوه بر رئال مادرید منچستریونایتد و منچسترسیتی را هم وسوسه کرده است. برای رئال مادرید مدافع جوان خریدی خوبی خواهد بود؛ خریدی که موجب تضعیف رقیب دیرینه‌شان می‌شود و یک لوئیز فیگوی جدید را به فوتبال معرفی می‌کند.

 

برای مشاهده خبر ورزشی کلیک کنید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما