• تاریخ : ۱۸ام بهمن ۱۳۹۶
  • موضوع : ورزشی

اتاق خبر ۲۴: 

حسین هدایتی، هوادار متمول باشگاه پرسپولیس جمعه شب و بعد از برد با ارزش پرسپولیس مقابل سپاهان همه بازیکنان تیم را به مراسم میهمانی دعوت کرد.

همه بازیکنان پرسپولیس در این مراسم حاضر بودند اما یک نفر به این مراسم نرفت. علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان پرسپولیس درست زمانی که بازیکنان پرسپولیس برای گرفتن پاداش موفقیت برابر سپاهان نزد عابربانک رفته بودند در اینستاگرامش عکسی را منتشر کرد که تا حدودی می‌تواند موضع متفاوت علی بیرو پرسپولیسی‌ها را بیشتر مشخص کند.

همانطور که حسین هدایتی در آن برنامه ۹۰ و از تریبون‌های مختلف اعلام کرده بازیکنانی که پرسپولیس قصد جذب آن‌ها را داشت را با کمک مالی‌اش به تیم محبوبش منتقل کرده است. ظاهرا بیرانوند در میان ستاره‌های پرسپولیس تنها بازیکنی است که تا به حال از حسین هدایتی پول نگرفته است.

درست زمانی که بازیکنان پرسپولیس در ضیافت حسین هدایتی شرکت کرده و احتمالا پاداش‌شان را می‌گرفتند علیرضا بیرانوند در صفحه اینستاگرامش عکسی را در کنار افشین پیروانی مدیر تیم و گرشاسبی سرپرست باشگاه منتشر کرد و زیر آن نوشت: «این برد تقدیم به همه کسانی که برای پرسپولیس زحمت کشیده‌اند و پیشکش به هوادارانی که در هر شرایطی حامی تیم بوده‌اند.

این پیروزی‌ها به راحتی به دست نمی‌آید و پشت همه این موفقیت‌ها تلاش شبانه‌روزی افراد زیادی از جمله مدیریت باشگاه به ویژه آقای گرشاسبی هست‌، هر چند عده‌ای سعی در سنگ‌اندازی در کار ایشان را دارند و تمام هدف‌شان نتیجه نگرفتن پرسپولیس است.

امیدوارم این تعداد اندک ولی پرحاشیه دست از لجاجت با پرسپولیس بردارند و به مقاصد شخصی فکر نکنند.» متنی که بیرانوند همزمان با حضور بازیکنان پرسپولیس در میهمانی حسین هدایتی منتشر کرد حاوی نکات جالبی در متن و زیرمتن است. او در ابتدای متنی که نوشته برد پرسپولیس را به کسانی که برای تیم زحمت کشیدند و هواداران تقدیم می‌کند. او در ادامه می‌گوید که این پیروزی نه به راحتی که با تلاش شبانه‌روزی افراد زیادی به ویژه آقای گرشاسبی به دست آمده است.

این نشان می‌دهد که بیرانوند برخلاف آنکه با طاهری و ترکاشوند در این اواخر روابط خیلی حسنه‌ای نداشت با گرشاسبی رابطه بسیار خوبی دارد.

برای مشاهده خبر ورزشی کلیک کنید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما