• تاریخ : ۱۳ام فروردین ۱۳۹۷
  • موضوع : ورزشی

مصطفی کارخانه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرنامه ورزشی لرد در مورد عملکرد تیم بانک سرمایه در لیگ برتر والیبال و انحلال این تیم اظهار داشت: من و بازیکنانم سه سال زحمت کشیدیم و به سه قهرمانی در لیگ برتر رسیدیم. به همین خاطر وجدانم راحت است.

وی ادامه داد: تیم ما نیز مثل سایر تیم‌های لیگ، ستاره داشت ولی آنها نتوانستند قهرمان شوند. ما نیز با تلاش بازیکنان، سه بار قهرمان شدیم. اگر تیمی در ایران قهرمان نشود در واقع همه پول خود را دور ریخته است. در هر حال، حضور در کورس قهرمانی، جام باشگاه‌های آسیا و باشگاه‌های جهان، فلسفه و برنامه‌های خاص خودش را دارد.

کارخانه تصریح کرد: در پایان فصل گذشته مسئولان بانک تصمیم گرفتند که دیگر در لیگ تیمداری نکنند. من دلیل تصمیم آنها را نمی‌دانم، ولی برایم قابل احترام است.

سرمربی پیشین تیم جوانان ایران گفت: سعید معروف، محمد موسوی و شهرام محمودی سه بازیکنی هستند که بیشترین دستمزد را در لیگ می‌گیرند و نقشی تعیین‌کننده دارند. ما دو نفر از این بازیکنان تأثیرگذار را در اختیار داشتیم و قهرمان شدیم. در ۱۱ سال اخیر برگزاری لیگ، تیم‌هایی قهرمان شده‌اند که محمد موسوی را در اختیار داشته‌اند. در واقع هر تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید از حضور این بازیکنان بهره ببرد. باشگاه هم از پولی که هزینه کرده به دنبال نتیجه است و قهرمانی می‌خواهد. من هم انتخاب‌های درستی در راه قهرمانی تیم انجام دادم. 

کارخانه خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی گزارشگران و افرادی که دست‌شان به قهرمانی نرسیده است، حاشیه‌هایی در مورد قهرمانی ما مطرح می‌کنند و هرچه می‌خواهند، می‌گویند. اینها عوام‌فریبی و حسادت است. این نکته را هم خیلی شفاف بگویم که اگر شهرام محمودی و محمد موسوی با ما نبودند،‌ نمی‌توانستیم قهرمان شویم.

سرمربی پیشین تیم ملی ایران در مورد آینده خود به ورزشی لرد گفت: من بی‌عرضه نیستم و به غیر از پیکان، بقیه تیم‌هایی که در آن بودم را خودم ساختم. در حال حاضر هم با یک اسپانسر تهرانی به توافق اولیه رسیده‌ایم و قرار است این اسپانسر از تیم فصل گذشته که قهرمان لیگ شده، حمایت کامل کند و ما با نام جدید در جام باشگاه‌های آسیا شرکت کنیم. در واقع این شرکت، امتیاز حضور در لیگ برتر را به زودی خریداری خواهد کرد.

آخر مطلب/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما