• تاریخ : ۱۰ام خرداد ۱۳۹۷
  • موضوع : ورزشی

به گفته خبرنامه ورزشی لرد و به نقل از سایت رسمی کمیته سازماندهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، عکس‌های فوتبال ۲۰۱۸، زندگی و بازی در گالری ناکاشیرکه در شهر مسکو از روز ۶ ژوئن (۱۶ خرداد) به صورت رسمی آغاز به کار می‌کند. زبان اصلی این نمایشگاه توصیف فوتبال به عنوان محبوب‌ترین ورزش جهان و هوادارانش در لایه‌های گوناگون اجتماعی است.

گالری ناکاشیرکه مسکو برترین عکس‌های شرکت‌کنندگان مسابقه بین‌المللی که توسط شورای متخصصان انتخاب شده‌اند را به نمایش عمومی می‌گذارد. این مسابقه از ۱۵ اکتبر تا ۱۵ آوریل سال گذشته میلادی با حضور ۶۴ شرکت‌کننده از ۳۴ منطقه روسیه و کشورهایی همانند ارمنستان، برزیل، آلمان، بلاروس، قزاقستان و ازبکستان برگزار شد. در مجموع ۱۶۴ عکس برای داوران مسابقه ارسال شد که ۷۱ عکس به مرحله نهایی و نمایش در گالری ناکاشیرکه در طول جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه راه یافتند.

گالری ناکاشیرکه مسکو نیز با انتشار خبری در این رابطه اعلام کرد: عکس‌های بسیار پوپا از بازی فوتبال، عکس‌هایی از ژانرها، فوتبال کودکان و زنان و منظره‌های شگفت‌انگیر در نمایشگاه شاهد خواهید بود.

روسیه برای نخستین بار در تاریخ جام جهانی فوتبال میزبانی این رقابت‌ها را در روزهای ۲۴ خرداد تا ۲۴ تیر ماه سال جاری بر عهده خواهد داشت. ایران در گروه B این رقابت‌ها با پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

آخر مطلب/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما