• تاریخ : ۲۵ام مرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : ورزشی

اتاق خبر ۲۴: 

سرمربی تیم ملی ۷ بازیکن تیم استقلال را برای دیدار با کره جنوبی و سوریه زیر نظر گرفته است.کارلوس کی‌روش روز گذشته بعد از پایان مرخصی خود به تهران بازگشت و امروز هم در نشستی با دبیرکل فدراسیون فوتبال حاضر شد و گفت‌وگوهایی را با وی انجام داد. کی‌روش از مدت‌ها پیش مسابقات لیگ برتر را پیگیری کرده و تمامی تیم‌ها را مورد تحلیل و بررسی قرار داده و از طریق دستیارانش در حال پیگیری نفرات برتر مسابقات برای دعوت به تیم ملی است.  در فصل گذشته کی‌روش از تیم فوتبال استقلال تنها دو بازیکن را به نام‌های امید ابراهیمی و وریا غفوری به تیم ملی دعوت می‌کرد اما با اضافه شدن پژمان منتظری به استقلال تعداد ملی‌پوشان تحت نظر کی‌روش به عدد ۳ رسید.

حالا شنیده می‌شود سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران نفرات دیگری از تیم استقلال را مدنظر قرار داده و قصد دارد با دعوت آنها به تیم ملی عملکردشان را  از نزدیک مورد بررسی قرار بدهد. ظاهراً کی‌روش نفراتی مثل فرشید اسماعیلی و میلاد زکی‌پور را  از فصل گذشته زیر نظر گرفته و حتی پاسپورت این ۲نفر نیز در اختیار مسئولان اجرایی تیم ملی قرار داده شده است. از طرف دیگر کی‌روش روی نفراتی مثل امید نورافکن، داریوش شجاعیان و روزبه چشمی نظر مثبت دارد و به همین علت احتمالا نام این نفرات را در لیست ۵۰ نفره  از تیم استقلال قرار بدهد.البته امید ابراهیمی از مسابقات استقلال مدتی دور بود اما این بازیکن کاملاً زیر نظر کادر پزشکی تیم ملی تمرین کرد و به آماده سازی پرداخت.

ظاهرا فرشید اسماعیلی و میلاد زکی‌پور هم نفراتی هستند که آخرین وضعیت شرایط جسمانی خود را به کادر فنی تیم ملی منتقل کرده‌اند. با این حساب کی‌روش برای دو بازی آینده تیم ملی که ۹ و ۱۴ شهریور ماه برگزار می‌شود به احتمال فراوان نفرات زیادی از تیم استقلال را دعوت خواهد کرد که البته حضور این نفرات در فهرست ۵۰ نفره  شاید در نهایت منجر به خط خوردن تعداد زیادی از آنها شود. از سوی دیگر هم با توجه به قطعی شدن صعود تیم ملی ایران به جام جهانی این احتمال وجود دارد کی‌روش تغییرات زیادی در فهرست نفرات نهایی تیم ملی برای این دو بازی ایجاد کند تا بلکه حضور آنها در فضای اردو در آینده به تیم ملی و این نفرات کمک کند.

برای مشاهده خبر ورزشی کلیک کنید.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما