آشغال های دوست داشتنی اصل متقاضی فیلم فجر شد

به گزارش مجله پیوند، نسخه جدید فیلم سینمایی آشغال های دوست داشتنی با عنوان آشغال های دوست داشتنی اصل متقاضی حضور در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شد.

آشغال های دوست داشتنی اصل متقاضی فیلم فجر شد

به گزارش مجله پیوند به نقل از ایسنا، محسن امیریوسفی کارگردان، نویسنده و تهیه کننده این فیلم ضمن تائید این خبر گفت: فیلم آشغالهای دوست داشتنی اصل 55 دقیقه با نسخه اکران شده تفاوت دارد، این تفاوت شامل 15 دقیقه سکانس های اضافه شده و حدود 40 دقیقه پلان های جایگزین شده با نسخه اکران شده است که جداگانه فیلمبرداری شد. البته فیلمنامه آشغالهای دوست داشتنی اصل دقیقا منطبق بر پروانه ساخت فیلم اولیه است و از نظر متن قانونی مسئله ای برای ساخت و تولید نداشته است.

وی در مورد عجیب بودن این اتفاق برای حضور این فیلم در جشنواره افزود: قبول دارم که در تاریخ سی و هشت ساله جشنواره فیلم فجر این اتفاق بی سابقه ای است ولی عجیب تر این است که نسخه قبلی هم شش بار در جشنواره ثبت نام کرد ولی حتی به هیئت انتخاب نشان داده نشد! و قرار بود با اکرانش همه چیز کُن فیکون شود ولی نه تنها اتفاقی نیفتاد که با استقبال مردم با هر سلیقه فکری روبرو شد آن هم در بدترین فصل اکران بدون سینماهای حوزه هنری و بدون تبلیغات تلویزیونی!

اکران آن فیلم هرچند کسی جوابگوی شش سال خانه نشینی من نیست. ولی امیدوارم با حضور نسخه جدید یعنی آشغالهای دوست داشتنی اصل در جشنواره این دعوای هفت ساله به شیوه آرام و مسالمت جویانه این فیلم به انتها برسد. وی در ادامه گفت: دیده شدن آشغالهای دوست داشتنی اصل در جشنواره برای من مثل اکران یک فیلم جدید است و مطمئن هستم دیدن این نسخه متفاوت برای مردم و اهالی مطبوعات، جذاب و هیجان انگیز خواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 108

به "آشغال های دوست داشتنی اصل متقاضی فیلم فجر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشغال های دوست داشتنی اصل متقاضی فیلم فجر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید