اتهام مقام آمریکایی به ایران و روسیه برای مداخله در انتخابات 2020

به گزارش مجله پیوند، خبرنگاران : مدیر اطلاعات ملی آمریکا در ادعایی تکراری ایران و روسیه را به کوشش برای دخالت در انتخابات 2020 ریاست جمهوری این کشور متهم کرد.

اتهام مقام آمریکایی به ایران و روسیه برای مداخله در انتخابات 2020

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، جان راتکلیف مدیر اطلاعات ملی آمریکا مدعی شد که ایران و روسیه کوشش کردند تا در انتخابات 2020 ریاست جمهوری آمریکا مداخله نمایند.

وی که در کنفرانس خبری درباره موضوع امنیت انتخابات ریاست جمهوری صحبت می کرد، اضافه نمود: ایران و روسیه بخشی از اطلاعات مشارکت نمایندگان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را در اختیار دارند.

مقامات آمریکایی پیش از این نیز بارها مدعی شده اند کشورهایی همچون روسیه، چین و ایران در کوشش هستند در انتخابات ریاست جمهوری ماه آینده آمریکا مداخله نمایند.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که از زمان به قدرت رسیدن، کشورش را وارد جنگ تجاری با چین نموده است، مدعی شده در حال حاضر تمرکز رسانه ها باید بر روی چین باشد و روسیه نقش چندانی در این مسئله ندارد.

چندی پیش وانگ ونبین سخنگوی وزارت امور خارجه چین، اظهارات اخیر مقامات آمریکایی درخصوص مداخله پکن در انتخابات پیش روی آمریکا را رد نموده و گفت کشورش همیشه از اصول عدم مداخله در امور داخلی کشورها پیروی می نماید و از مداخله در انتخابات آمریکا نفعی نمی برد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 9 آذر 1399 بروزرسانی: 9 آذر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 740

به "اتهام مقام آمریکایی به ایران و روسیه برای مداخله در انتخابات 2020" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتهام مقام آمریکایی به ایران و روسیه برای مداخله در انتخابات 2020"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید