اعطای کارت اعتباری سهام عدالت با مشارکت 7 بانک از هفته آینده

به گزارش مجله پیوند، مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: از هفته آینده به دارندگان سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کردند کارت اعتباری پرداخت می شود.

اعطای کارت اعتباری سهام عدالت با مشارکت 7 بانک از هفته آینده

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، حسین فهیمی درباره نحوه پرداخت کارت های اعتباری سهام عدالت اضافه کرد: اقدامات لازم برای پرداخت کارت اعتباری اجرا شده است، اما به دلیل برخی ایرادات بین بانک و شرکت سپرده گذاری مرکزی، اعلام عمومی نشد با رفع این مشکل از ابتدای هفته آینده دارندگان سهام عدالت می توانند به واسطه سهام عدالت خود، کارت اعتباری دریافت کنند.

وی ادامه داد: با 7 بانک، تعامل صورت گرفت و بانک ملی پیشگام برای پرداخت کارت های اعتباری به پشتوانه سهام عدالت است.

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: در ابتدا سهامداران روش غیرمستقیم سهام عدالت که در سامانه سجام ثبت نام کردند و احراز هویت شدند درخواست بررسی دارایی را به شرکت سپرده گذاری ارسال و بعد از بررسی، شرکت سپرده کذاری به بانک ارسال می کرد و در نهایت بانک، سقف تضمین را تعیین می کرد و دوباره به شرکت سپرده گذاری مرکزی ارسال می شد.

وی اضافه کرد: کارهای اداری بین سپرده گذاری و بانک ها بصورت دستی انجام می شد که تصمیم گرفتیم تا دارندگان سهام عدالت بتوانند با اپلیکیشن بانک ها، درخواست خود را ثبت کنند.

فهیمی گفت: دارندگان سهام عدالت که روش غیر مستقیم را انتخاب کردند باید در سامانه سجام ثبت نام کنند و احراز هویت شوند تا بتوانند 60 درصد سهام خود را، دریافت کارت اعتباری کنند.

وی اضافه کرد: زمانی که دارنده سهام عدالت درخواست خود را می دهد، شرکت سپرده گذاری مرکزی، قیمت پایانی روز قبل سهام را مبنا برای تضمین قرار می دهد.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 9 اسفند 1399 بروزرسانی: 9 اسفند 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 915

به "اعطای کارت اعتباری سهام عدالت با مشارکت 7 بانک از هفته آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعطای کارت اعتباری سهام عدالت با مشارکت 7 بانک از هفته آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید