تهدید معترضان حمایت معیشتی از سوی دولت: حق با ما باشد یارانه تان قطع می گردد

به گزارش مجله پیوند، ستاد شناسایی مشمولان یارانه حمایتی معیشتی خاطرنشان کرد: در صورتی که محرز شد متوسط درآمد ماهانه خانوار ها بیش از مبلغ اعلام شده باشد، بسته حمایت معیشتی و یارانه خانوار قطع خواهد شد.

تهدید معترضان حمایت معیشتی از سوی دولت: حق با ما باشد یارانه تان قطع می گردد

به گزارش گروه اجتماعی مجله پیوند، در حالی از امروز بعضی از سرپرستان خانواری که متقاضی یارانه حمایت معیشتی بوده اند و این بسته را دریاف ننموده اند به سایت با آدرس برای پییگری اعتراض خود مراجعه نموده اند که بسیاری از خانواده هایی که اعتراض خود را ثبت نموده اند، مدعی هستند مشمول دریافت یارانه حمایت معیشتی نشده اند.

این در حالی است که پس از ورود به سایت اشاره شده، به فرد معترض اعلام می گردد که برای پیگیری اعتراض خود به مراحل بعدی اعلام شده در سایت مراجعه کند. نکته قابل توجه این است که دربخش از این سایت آمده است: با توجه به اطلاعات شناسنامه اقتصادی- اجتماعی خانوار، بسته حمایت معیشتی به خانوار 2 نفری شما تعلق نمی گیرد. در صورت تمایل به آنالیز مجدد شرایط خانوار طی شش ماه آینده ضروری است رضایت نامه زیر را تایید فرمایید:

مجموع درآمد ماهانه خانوار اینجانب کمتر از 5 میلیون تومان است.

اطلاعات خانوار اینجانب در اختیار سازمان امور مالیاتی و نظام بانکی قرار گیرد و مبنای تصمیم گیری در مورد اخذ مالیات و ارائه تسهیلات درخواستی باشد.

در صورتی که محرز شد متوسط درآمد ماهانه خانوار اینجانب بیش از مبلغ فوق است، بسته حمایت معیشتی و یارانه خانوار اینجانب قطع گردد.

لازم به ذکر است در حالی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سرپرستان خانوار تهدید به عدم پرداخت یارانه نقدی می نماید که پیش از این مسئولان اعلام نموده بودند که در پرداخت یارانه حمایتی به خانواده ها مساعدت می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 188

به "تهدید معترضان حمایت معیشتی از سوی دولت: حق با ما باشد یارانه تان قطع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تهدید معترضان حمایت معیشتی از سوی دولت: حق با ما باشد یارانه تان قطع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید