حزب مردم: اجازه برگزاری اعتراضات در ایالت سند را به فضل الرحمان نمی دهیم

به گزارش مجله پیوند، فضل الرحمان که قصد اعتراضات خیابانی علیه دولت اسلام آباد را دارد در تنها ایالتی که حکومت آن به دست دولت نیست هم مجوز دریافت نکرد.

حزب مردم: اجازه برگزاری اعتراضات در ایالت سند را به فضل الرحمان نمی دهیم

به گزارش دفتر منطقه ای مجله پیوند به نقل از داون نیوز، حزب مردم به عنوان تنها حزب اپوزیسیونی که قدرت را در یک ایالت به دست دارد بیان کرد: اجازه برگزاری اعتراضات خیابانی را به فضل الرحمان رئیس حزب جمعیت علمای اسلام نخواهیم داد.

گزارش ها حاکی است فضل الرحمان که قصد داشت با مسدود کردن خیابان ها در شهرهای بزرگ دولت را تحت فشار قرار دهد حتی مجوز برگزاری اعتراض در ایالتی که حکومت آن به دست یک حزب اپوزیسیون است را نیز نتوانست دریافت کند.

سعید غنی وزیر اطلاع رسانی ایالت سند و عضو ارشد حزب مردم در این خصوص گفت: بسته شدن خیابان ها توسط فضل الرحمان در اصل مختل کردن زندگی مردم است و ما با این موضوع مخالف هستیم.

عضو ارشد حزب مردم تاکید نمود: علی رغم اینکه با سیاست های دولت اسلام آباد مخالفیم ولی اجازه بسته شدن خیابان های ایالت سند و برگزاری تظاهرات در این ایالت را نخواهیم داد.

وی گفت: حزب مردم در زندگی عادی شهروندان دخالتی ندارد و از هر رفتاری که باعث به زحمت افتادن مردم گردد جلوگیری خواهد نمود.

این در حالی است که فضل الرحمان پس از نتیجه نگرفتن در اعتصاب خود تصمیم داشت شهرهای بزرگ پاکستان را محل برگزاری اعتراضات خیابانی خود نموده و خیابان های اصلی را نیز مسدود کند.

پیش از این نیز حزب مردم و حزب نواز از شرکت در اعتراضات خیابانی فضل الرحمان اجتناب نموده و تاکید نمودند: حاضر نیستند طرفدارانشان را به صحنه ای بکشانند که آینده آن معین نیست.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 64

به "حزب مردم: اجازه برگزاری اعتراضات در ایالت سند را به فضل الرحمان نمی دهیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حزب مردم: اجازه برگزاری اعتراضات در ایالت سند را به فضل الرحمان نمی دهیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید