خبرنگاران بایدن: قانون منع سفر اتباع کشورهای مسلمان به آمریکا را لغو می کنم

به گزارش مجله پیوند، تهران- خبرنگاران- جو بایدن وعده داد؛ در صورت پیروزی در انتخابات ماه نوامبر، در نخستین روز ریاست جمهوری اش دستور اجرایی دونالد ترامپ مبنی بر منع ورود اتباع چند کشور مسلمان به آمریکا را لغو خواهد نمود.

خبرنگاران بایدن: قانون منع سفر اتباع کشورهای مسلمان به آمریکا را لغو می کنم

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش دوشنبه شب یو.اس.ای تودی، بایدن نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری در یک سخنرانی ویدیویی در جمع گروهی از مسلمانان آمریکا، اظهار کرد: دونالد ترامپ با صحبت ها، سیاست ها، انتصابات و رفتارهایش بر شعله های نفرت در سراسر این کشور دمیده است.

وی افزود: ما در این دولت شاهد افزایش اسلام هراسی بوده ایم.

بایدن تأکید کرد که ترامپ در وزارت دفاع و آژانس توسعه بین المللی آمریکا، کسانی را منصوب کرد که علناً گرایش های اسلام هراسانه داشتند.

ترامپ در نخستین ماه ریاست جمهوری اش در ژانویه 2017 ورود اتباع هفت کشور مسلمان را محدود کرد. وی همچنین در ماه ژانویه 6 کشور دیگر را نیز به این فهرست افزود.

بایدن تأکید کرد که وی با کنگره برای تصویب قانونی همکاری می نماید تا جنایت های ناشی از نفرت نژادی را کاهش داده و تعصبات نژادی و مذهبی مسؤولان آمریکایی را از بین ببرد.

وی همچنین وعده داد که افراد مسلمان را در دولت خود خواهد گمارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 24 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 582

به "خبرنگاران بایدن: قانون منع سفر اتباع کشورهای مسلمان به آمریکا را لغو می کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بایدن: قانون منع سفر اتباع کشورهای مسلمان به آمریکا را لغو می کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید