خبرنگاران خراسان شمالی مسمومیت الکلی نداشت

به گزارش مجله پیوند، بجنورد- خبرنگاران - رییس سازمان اورژانس و پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: در ایام تعطیلات نوروزی در این استان هیچ موردی از مسمومیت با الکل صنعتی گزارش نشده است.

خبرنگاران خراسان شمالی مسمومیت الکلی نداشت

دکتر تقی دولت آبادی، یکشنبه با اشاره به گزارش بعضی مسمومیت های الکلی در دیگر استان های کشور، اظهار کرد: خوشبختانه در ایام نوروز در این استان هیچ مسمومیتی برای شهروندان ناشی از مصرف الکل صنعتی روی نداده است.

وی با بیان اینکه روزانه آمبولانس های ای سازمان ضدعفونی شده و آماده انتقال بیماران کرونایی به مراکز درمانی هستند، اظهار کرد: در این روزها فشار و حجم کاری همکاران اورژانس افزایش یافته است.

وی از شهروندان خواست تا با در منزل ماندن، از شیوع و چرخش ویروس کرونا پیشگیری نمایند.

دکتر دولت آبادی بیان کرد: با رعایت نکردن نکات بهداشتی، آمار مبتلایان به کووید 19 افزایش یافته و بار مضاعفی بر دوش کادر بهداشت و درمان تحمیل می گردد.

غربالگری 84 درصد سالمندان خراسان شمالی

کارشناس میانسالان و سالمندان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی بیان کرد: از اسفند پارسال تا به امروز 84 درصد از میانسالان و سالمندان این استان از نظر تست سلامت کووید 19 غربالگری شده اند.

محدثه معصومی اظهار کرد: با توجه به خطر ابتلای سنین میانسال و کهنسال جامعه، در رابطه با بیماری کرونا علاوه بر ابلاغ دستورالعمل های وزارت بهداشت، به کارشناسان مربوطه آموزش های لازم ارائه شده است.

وی بیان کرد: در صورت مشاهده علائم ویروس کرونا از خانواده هایی که از افراد میانسال یا کهنسال مراقبت می نمایند، تقاضا می گردد با کارشناسان بهداشت تماس بگیرند.

منبع: ایرنا
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 394

به "خبرنگاران خراسان شمالی مسمومیت الکلی نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران خراسان شمالی مسمومیت الکلی نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید