خبرنگاران شهردار سانفرانسیسکو: ترامپ یک تروریست است

به گزارش مجله پیوند، تهران- خبرنگاران- شهردار سانفرانسیسکو در حمایت از نانسی پلوسی در برابر هجمه های منتشر شده از طرف دولت گفت: ترامپ یک تروریست است.

خبرنگاران شهردار سانفرانسیسکو: ترامپ یک تروریست است

به گزارش خبرنگاران از واشنگتن اگزمایر، لاندن برید در پاسخ به حملات انجام شده از طرف دولت ترامپ در خصوص ماسک نزدن پلوسی رییس مجلس نمایندگان در حین کوتاه کردن موهایش در آرایشگاهی در سانفرانسیسکو گفت: ما یک تروریست و یک دیکتاتور داریم که این کشور را اداره می نماید و پلوسی در صف مقدم برای مقابله با این شخص قرار گرفته است.

برید با انتقاد از هجمه های بوجود آمده در خصوص نحوه کوتاه کردن موهای پلوسی گفت: زمانی موضوعاتی مانند این موارد تبدیل به تیتر اخبار این شهر می گردد که ما شاهد افراد بی خانمان هستیم و شماری حتی در این شرایط نمی توانند به مشاغل خود بازگردند.

شبکه فاکس نیوز گزارش داد که نانسی پلوسی روز دوشنبه گذشته با حضور در آرایشگاهی در شهر سانفرانسیسکو مقررات وضع شده برای جلوگیری از شیوع بیماری کووید 19 را نقض نموده است.

فاکس نیوز همچنین تصویری از دوربین های مدار بسته آرایشگاه منتشر کرد که نانسی پلوسی را بدون ماسک در داخل آرایشگاه نشان می داد.

بنا به مقرراتی که هم اکنون در شهر فرانسیسکو اجرا می گردد آرایشگاه ها تنها اجازه دارند در فضای باز به اصلاح موهای مشتریان بپردازند. آن ها همچنین اجازه ارائه بعضی خدمات مانند شستشوی موها با شامپو، رنگ کردن موها و استفاده از محصولات شیمیایی را ندارند.

منبع: ایرنا
انتشار: 28 مهر 1399 بروزرسانی: 28 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 653

به "خبرنگاران شهردار سانفرانسیسکو: ترامپ یک تروریست است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شهردار سانفرانسیسکو: ترامپ یک تروریست است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید