رشیدی (پیشکسوت استقلال): استقلال در نیمه دوم اصلا وجود نداشت، فکری خوب تعویض نکرد

به گزارش مجله پیوند، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید آبی پوشان در داربی 94 پایتخت نتوانستند عملکرد ایده آلی از خود بر جای بگذارند.

رشیدی (پیشکسوت استقلال): استقلال در نیمه دوم اصلا وجود نداشت، فکری خوب تعویض نکرد

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

منصور رشیدی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت وگو با ایسنا، درباره تساوی آبی پوشان پایتخت مقابل پرسپولیس در داربی 94 اظهار کرد: به نظر من در نیمه دوم بازی اصلا استقلالی وجود نداشت. خط دفاعی آبی ها اصلا عملکرد خوبی نداشتند و باعث شد تا استقلال چنین گل هایی را دریافت کند.

او ادامه داد: کادر فنی فقط نظاره گر این شرایط استقلال بود و هیچ کاری انجام ندادند. خط دفاعی استقلال ناهماهنگ است. درست است استقلال به صدر جدول آمده بود اما هنوز ناهماهنگی در این پست وجود دارد. اگر مظاهری در این چند بازی در دروازه استقلال حضور نداشت و موقعیت های مهمی را از حریف دفع نمی کرد، شاید آبی ها الان نمی توانستند در نیمه بالای جدول حضور داشته باشند.

رشیدی در انتقاد به عملکرد ضعیف شیخ دیاباته اظهار کرد: دیاباته در حال حاضر بازیکن آماده ای نیست و همه می دانند که این بازیکن به خاطر خستگی و گام های سنگینی که برمی دارد، نمی تواند عملکرد خوبی داشته باشد و در این بازی هم دیدیم که این بازیکن نتوانست کاری از پیش ببرد.

پیشکسوت استقلال در ادامه اضافه نمود: پرسپولیس نیمه دوم بازی خوبی انجام داد و توانست موقعیت های بیشتری خلق کرد و توانست رجحان نسببی نسبت به آبی ها داشته باشد.

او در انتقاد به تعویض های استقلال اعلام کرد: تعویض های استقلال اصلا خوب نبود و باعث شد کیفیت استقلال کاهش پیدا کند. احمد موسوی با اینکه دوندگی زیادی داشت اما با دیاباته تعویض شد. فکری تعویض های خوبی انجام نداد. کادر فنی چطور با خود فکر نموده است، وقتی خط دفاع این همه اشتباه دارد، اما کاری از پیش نمی برد؟ دانشگر مهره کارسازی برای تیم است و آمادگی خوبی دارد و چرا باید در نیمه دوم به بازی گرفته گردد؟

رشیدی در انتها گفت: اگر بخواهد با همین شرایط جلو برود فکر نکنم استقلال بتواند برای قهرمانی حرفی برای گفتن داشته باشد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 26 بهمن 1399 بروزرسانی: 26 بهمن 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 887

به "رشیدی (پیشکسوت استقلال): استقلال در نیمه دوم اصلا وجود نداشت، فکری خوب تعویض نکرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشیدی (پیشکسوت استقلال): استقلال در نیمه دوم اصلا وجود نداشت، فکری خوب تعویض نکرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید