روایت ترامپ از ناآرامی ها در برابر کاخ سفید: شرورترین سگ ها منتظر معترضان بودند

به گزارش مجله پیوند، رئیس جمهور آمریکا در یک سلسله پیغام توئیتری به تشریح حوادث روز گذشته در برابر کاخ سفید پرداخت و نوشت که شرورترین سگ ها و شوم ترین سلاح ها در انتظار معترضانی بود که به حصار کاخ سفید نزدیک می شدند.

روایت ترامپ از ناآرامی ها در برابر کاخ سفید: شرورترین سگ ها منتظر معترضان بودند

از وبسایت وزارت بهداشت درمان آموزش پزشکی دیدن نمایید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا روز شنبه در پیغام هایی در توئیتر به تظاهرات روز آدینه معترضان در برابر کاخ سفید اشاره نمود.

وی در این پیغام توئیتری با اشاره به حضور ماموران سرویس مخفی در میان تظاهرات کنندگان نوشت که بیشتر از این نمی توانسته احساس امنیت کند.

ترامپ در توصیف ماموران سرویس مخفی آمریکا که در مقابل کاخ سفید حضور داشتند نوشت: آنها نه تنها کاملا حرفه ای بوده بلکه خیلی هم آرام بودند. من داخل (کاخ سفید) بودم و هرگونه تحرکی را مشاهده می کردم و نمی توانستم بیشتر از این احساس امنیت کنم.

رئیس جمهور آمریکا در ادامه پیغام توئیتری خود نوشت: آنها (ماموران مخفی) به معترضان اجازه می دادند هر اندازه که می خواستند جیغ و فریاد بکشند اما هر زمان که یکی از آنها تندروی می کرد آنها (ماموران مخفی) سریع و قاطع اقدام می کردند در حالی که آنها (معترضان) نمی دانستند که چه کسی به آنها ضربه زده است. خط مقدم به صورت جادویی با ماموران جدید جایگزین می شد.

وی اضافه نمود: ازدحام عظیم به صورت حرفه ای سازماندهی شد اما هیچ کسی نزدیک حصار (کاخ سفید) نشد و اگر کسی این کار را انجام می داد با شرورترین سگ ها و شوم ترین سلاح هایی که تا کنون دیده ام از آنها استقبال می شد.

ترامپ در ادامه روایت خود از اعتراضات روز گذشته در برابر کاخ سفید نوشت: ماموران سرویس مخفی زیادی فقط منتظر اقدام بودند. ما جوان ترین ها را در خط مقدم قرار دادیم. همانطور که شما شب گذشته دیدید، آنها بسیار آرام و بسیار حرفه ای بودند. هرگز اجازه ندادند از کنترل خارج گردد.

به گزارش خبرنگاران، روز گذشته مردم معترض به قتل نژادپرستانه جورج فلوید، مرد غیرمسلح سیاه پوست توسط یک پلیس در شهر مینیاپولیس، کاخ سفید، محل استقرار رئیس جمهور آمریکا در واشنگتن، پایتخت این کشور را هم به حالت تعطیل موقت درآوردند.

خبرنگارانی که در داخل ساختمان کاخ سفید حضور داشتند گفتند به دلیل حضور معترضان در محوطه اطراف کاخ سفید به آنها دستور داده شده در داخل ساختمان باقی بمانند.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 13 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 497

به "روایت ترامپ از ناآرامی ها در برابر کاخ سفید: شرورترین سگ ها منتظر معترضان بودند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت ترامپ از ناآرامی ها در برابر کاخ سفید: شرورترین سگ ها منتظر معترضان بودند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید