صادرات 113 میلیون یورویی واحدهای صنعتی کوچک در خراسان رضوی

به گزارش مجله پیوند، خبرنگاران/خراسان رضوی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی از صادرات113میلیون یورویی واحدهای صنعتی کوچک در شهرک ها و نواحی صنعتی استان تا خاتمه شهریورماه خبرداد.

صادرات 113 میلیون یورویی واحدهای صنعتی کوچک در خراسان رضوی

مسعود مهدی زاده مقدم در جریان بازدید از واحدهای صنعتی کوچک شهرک صنعتی کلات اظهار کرد: صادرات محصولات بنگاه های کوچک یکی از اهداف اصلی شهرک های صنعتی استان در سال رونق فراوری است و به همین دلیل جوانان و نخبگان صنعتی، صنعتگران را هم به سوی پیشرفت راهنمایی کردند و در جنگ مالی از تحریم، فرصت ساختند و 113 میلیون یورو صادرات داشتند.

وی افزود: صنایع کوچک با برنامه ریزی و هدف گذاری صحیح، روز به روز توانمندتر می شوند و همه واحدها کوشش دارند تا در سال رونق فراوری، الگوی اقتصاد مقاومتی را به درستی در واحدهای خود اجرا نمایند و از تمام ظرفیت ها به نحو مطلوب استفاده نمایند.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: استان خراسان رضوی در کشورهای هدف صادراتی به خصوص کشورهای همسایه ورود خوبی دارد و مراکز صادراتی بیشتر شده و صنعتگران مراودات تجاری بیشتری دارند و اتفاقات خوبی اتفاق افتاده است.

وی مطرح نمود: سال گذشته تنوع کالاهای صنایع کوچک خوب بود و سال جاری به دنبال تنوع بیشتر محصولات صادراتی هستیم.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی، گفت: انشاالله همین روند در واحدهای صنعتی تا خاتمه سال ادامه خواهد داشت و زمینه فراوری و اشتغال بیش از پیش فراهم و توسعه می یابد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 51

به "صادرات 113 میلیون یورویی واحدهای صنعتی کوچک در خراسان رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادرات 113 میلیون یورویی واحدهای صنعتی کوچک در خراسان رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید