ورود یک میلیون دوز واکسن کرونا به کشور از چین

به گزارش مجله پیوند، سخنگوی جمعیت هلال احمر از ورود عظیم ترین محموله واکسن کرونا به کشور اطلاع داد.

ورود یک میلیون دوز واکسن کرونا به کشور از چین

با ما همراه باشید و با تور چین ارزان از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش مهر، محمدحسن قوسیان مقدم گفت: بحمدالله با یاری و همکاری بخش های مختلف نظیر نهاد ریاست جمهوری، وزارت بهداشت، بانک مرکزی، وزارت امور خارجه کشورمان و به ویژه سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین، در پی مذاکرات و پیگیری های فشرده ای که با نهاد های معتبر بین المللی صورت گرفت، محموله نخست واکسن کرونا به میزان یک میلیون دوز که بزرگترین محموله وارداتی واکسن تا به امروز است، وارد کشور شد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر اضافه نمود: از همه کسانی که در این راه تشریک مساعی ارزشمندی داشتند از جمله فدراسیون بین المللی جمعیت های هلال احمر و صلیب سرخ، صلیب سرخ چین و همچنین همکارانم در هلال احمر به ویژه همکاران سازمان تدارکات پزشکی و زیرمجموعه آنکه کوشش شبانه روزی معمول داشتند، تشکر و قدردانی می کنم. امیدوارم این ارتباطات محبت آمیز مایه آرامش هموطنان را فراهم کند.

سخنگوی هلال احمر گفت: پیگیری برای ورود محموله های بعدی نیز ادامه خواهد داشت تا بلکه گوشه ای از نگرانی های هموطنان کاهش یابد.

قوسیان مقدم در انتها گفت: جمعیت هلال احمر بر خود فرض می داند با تمام ظرفیت همچون گذشته در کنار سایر سازمان ها و وزارتخانه ها حسب وظیفه ذاتی خود در حالت های اضطرار، نقش پیشتازی را داشته و با خطرات و بلایا روبه رو گردد.

منبع: فرارو
انتشار: 10 خرداد 1400 بروزرسانی: 10 خرداد 1400 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 1092

به "ورود یک میلیون دوز واکسن کرونا به کشور از چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود یک میلیون دوز واکسن کرونا به کشور از چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید