پوتین واکسن رایگان به گردشگران خارجی می دهد

به گزارش مجله پیوند، بنیاد سرمایه گذاری مستقیم روسیه، سازمانی که تامین مالی و تبلیغ واکسن کرونای اسپوتنیک V را انجام می دهد، در یک پست توئیتری نوشت که تا ژوئیه 2021 (تیر) گردشگری واکسن را به راه می اندازد.

پوتین واکسن رایگان به گردشگران خارجی می دهد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه می خواهد با ارائه واکسن کرونای اسپوتنیک به طور رایگان به خارجیان گردشگری واکسن را در این کشور تشویق کند.

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از بیزنس اینسایدر پوتین در مصاحبه ای با مسکوتایمز در حاشیه اجلاس مالی بین المللی سنت پترزبورگ گفت: اکنون بسیاری از بازرگانان و روسای شرکت ها برای به دست آوردن واکسن بر ضد کروناویروس به روسیه می آیند.

او اضافه نمود که قصدش این است بتوان شرایط را برای شهفرایندان خارجی که به روسیه می آیند طوری سازماندهی کرد که بر اساسی تجاری آنها را واکسینه کرد.

بنیاد سرمایه گذاری مستقیم روسیه، سازمانی که تامین مالی و تبلیغ واکسن کرونای اسپوتنیک V را انجام می دهد، در یک پست توئیتری نوشت که تا ژوئیه 2021 (تیر) گردشگری واکسن را به راه می اندازد.

روسیه واکسن اسپوتنیک V ساخت خودش را تبلیغ می کند، اما این واکسن فرایند بازبینی این واکسن در سازمان جهانی بهداشت و آژانس دارویی اروپا هنوز ادامه دارد. واکسن اسپوتنیک V یک واکسن از نوع واکسن های ناقل ویروسی شبیه به واکسن انگلیسی آسترازنکا و واکسن آمریکایی جانسون اند جانسون است.

مسکو تایمز می گوید روسیه در حال حاضر روزانه 9000 مورد جدید کووید-19 گزارش می دهد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 1150

به "پوتین واکسن رایگان به گردشگران خارجی می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوتین واکسن رایگان به گردشگران خارجی می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید