پیشتازی 8 درصدی بایدن در مقابل ترامپ با حمایت قاطع رای دهندگان مردد

به گزارش مجله پیوند، براساس نتایج نظرسنجی جدیدی، جو بایدن در میان رای دهندگان ثبت نام شده هشت درصد از دونالد ترامپ جلو افتاد و از پیشتازی چشمگیری در میان رای دهندگان مردد برخوردار است.

پیشتازی 8 درصدی بایدن در مقابل ترامپ با حمایت قاطع رای دهندگان مردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، نظرسنجی رویترز-ایپسوس نشان می دهد، 46 درصد از رای دهندگان ثبت نام شده قصد دارند از جو بایدن، نامزد دموکرات ها در انتخابات نوامبر حمایت کنند و 38 درصد هم می گویند به ترامپ رای خواهند داد. 16 درصد از رای دهندگان ثبت نام شده باقیمانده هم هنوز تصمیمی نگرفته اند، قصد دارند به نامزد دیگری رای بدهند یا اصلا رای نمی دهند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد، بایدن در میان رای دهندگان مردد یا طرفدار شخص سوم، پیشتازی 22 درصدی دارد؛ 61 درصد گفتند که از بایدن حمایت می کنند و 39 درصد هم گفتند اگر مجبور به انتخاب باشد از ترامپ حمایت می کنند.

اکثریت رای دهندگان ثبت نام شده طرفدار شخص ثالث (70 درصد) گفتند که از عملکرد ترامپ ناراضی هستند. همین میزان درصد هم گفتند که به اعتقاد آنها کشورشان در جهت اشتباه حرکت می کند.

در بحبوحه پاندمی ویروس کرونا که جان بیش از 141 هزار آمریکایی را گرفته و به بیکاری گسترده و تردید اقتصادی منجر شده است، 80 درصد می گویند که بابت شیوع کووید-19 نگران هستند.

در این میان، 34 درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی در پاسخ به اینکه مهمترین عامل آنها برای رای دادن چیست، گفتند به دنبال نامزدی هستند که طرح قاطعی برای کمک به احیای این کشور داشته باشد.

این نظرسنجی بین 15 تا 21 ژوئیه به صورت آنلاین در میان 4430 بزرگسال آمریکایی شامل 3744 رای دهنده ثبت نام شده و 595 رای دهنده ثبت نام شده که حامی حزب خاصی نیستند، انجام شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 26 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 587

به "پیشتازی 8 درصدی بایدن در مقابل ترامپ با حمایت قاطع رای دهندگان مردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشتازی 8 درصدی بایدن در مقابل ترامپ با حمایت قاطع رای دهندگان مردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید