کارکنان توسعه معادن پارس تامین سیستان و بلوچستان غربالگری کرونا شدند

به گزارش مجله پیوند، شرکت توسعه معادن پارس تامین (تاصیکو-شستا) مستقر در سیستان و بلوچستان پیش از آغاز بکار مجدد 75 نفر از کارکنان خود را به منظور فرهنگ سازی برای سایر مجموعه های دولتی و غیردولتی مورد غربالگری پیشرفته کرونا قرار داد.

کارکنان توسعه معادن پارس تامین سیستان و بلوچستان غربالگری کرونا شدند

به گزارش خبرنگار از ، این شرکت در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا همانند سایر دستگاه های دولتی و خصوصی از اواخر اسفند تا به امروز تعطیل بوده است.

شرکت توسعه معادن پارسه تامین وابسته به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) در سیستان و بلوچستان به منظور حفاظت از سلامت مجموعه تحت پوشش و هم استانی های گرامی علاوم بر انجام غربالگری پیشرفته در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی، توزیع ماسک، دستکش، مواد شوینده و ضدعفونی کننده بین مجموعه کارکنان را اجرا نموده است.

این غربالگری در یکی از مراکز پیشرفته تصویربرداری زاهدان و به صورت معاینه اندام تنفسی، سی تی اسکن ریه و سنجش دمای بدن انجام شد.

براساس این گزارش اطمینان و مراقبت از سلامتی کارکنان، جلوگیری از بیمارشدن و قطع زنجیره بیماری، بیماریابی و اتخاذ پروتکل های درمان برای بیماران شناسایی شده از اهداف این طرح به شمار می رود.

این شرکت با توجه به اینکه این استان از منظر ساختار زمین شناسی خاستگاه مناسبی برای انواع مواد معدنی است از سال 91 فعالیت خود را در حوزه اکتشاف، استخراج و بهره برداری از معادن با بهره گیری از مهندسان برجسته کشوری شروع نموده است.

شرکت توسعه معادن پارس تامین به عنوان یک بنگاه مالی دانش محور با تکیه بر کارکنان خلاق و کارآمد در زمینه اکتشاف، استخراج و بهره برداری از معادن تا به امروز اقدام به انجام فعالیت اکتشافی در محدود های مختلف سیستان و بلوچستان شامل خارستان و بیدستر تفتان به وسعت 70 کیلومتر مربع، خاش به گستره 348 هکتار، میرجاوه به مساحت 15 کیلومتر مربع و اطراف خاش به گستره 58.82 کیلومترمربع نموده است.

گ

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 15 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 412

به "کارکنان توسعه معادن پارس تامین سیستان و بلوچستان غربالگری کرونا شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارکنان توسعه معادن پارس تامین سیستان و بلوچستان غربالگری کرونا شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید