یک ویژگی جدید و جذاب در جی میل: امکان ارسال ایمیل های قدیمی به صورت ضمیمه در ایمیلی دیگر

به گزارش مجله پیوند، در گذشته، احتمالا اگر می خواستید چند ایمیل قبلی رد و بدل شده را برای طرف مقابل بفرستید؛ باید تک تک ایمیل ها را باز نموده و دوباره فوروارد کنید.

یک ویژگی جدید و جذاب در جی میل: امکان ارسال ایمیل های قدیمی به صورت ضمیمه در ایمیلی دیگر

گوگل برای این مشکل راه حلی یافته و در قالب ویژگی جدیدی به جی میل افزوده است (به تدریج این ویژگی برای همه فعال خواهد شد.). شما دیگر نیازی به ارسال مجدد ایمیل های قبلی ندارید؛ بلکه می توانید آن ها را به صورت یک ضمیمه (attachment) ایمیل ارسال کنید.

کافی است ایمیل های قبلی را با نشانگر ماوس انتخاب نموده و به درون پنجره ایمیل جدید بکشید و رها کنید. روش دیگر ضمیمه کردن ایمیل ها، راست کلیک روی آن ها و انتخاب گزینه Forward as an attachment است.

وقتی می خواهید ایمیلی را ارسال کنید که باید چندین ایمیل مرتبط دیگر هم داشته باشد؛ این ویژگی جدید و جذاب جی میل حسابی مشکل گشا خواهد بود و دیگر نیازی به ارسال مجدد و تک تک ایمیل ها نیست.

یک مزیت بزرگ این ویژگی، خلوت تر شدن اینباکس جی میل و جلوگیری از افزایش حجم بی مورد است. در تصویر گیف زیر می توانید همه چیزی که رخ داده است را مشاهده کنید:

شاید قسمت بد خبر، انتشار این ویژگی به صورت تدریجی برای کاربران سراسر دنیا باشد. این ویژگی بالافاصله برای همه کاربران این سرویس ایمیل فعال نشده و به تدریج برای کشورهای مختلف در دسترس قرار می گیرد.

برای اینکه بفهمید آیا برای شما این ویژگی فعال شده است یا خیر، روی منوی سه نقطه بالای بخش اینباکس جی میل و درست زیر باکس جست وجو کلیک کنید. اگر گزینه Forward as attachment را مشاهده می کنید؛ بسیار خوش شانس هستید و از امروز می توانید ایمیل هایی با ایمیلی دیگر بفرستید.

البته، تصور ما این است که نباید انتشار این ویژگی زیاد طول بکشد و سریعا همه کاربران جی میل از آن برخوردار خواهند شد.

منبع

منبع: یک پزشک
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 115

به "یک ویژگی جدید و جذاب در جی میل: امکان ارسال ایمیل های قدیمی به صورت ضمیمه در ایمیلی دیگر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک ویژگی جدید و جذاب در جی میل: امکان ارسال ایمیل های قدیمی به صورت ضمیمه در ایمیلی دیگر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید