برترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

به گزارش مجله پیوند، تقریبا برای تمامی ما روشن است که ریزش موی ابرو و داشتن ابروهای کم پشت، روی اندازه اعتماد به نفس ما تاثیرگذار است، احتمالا هم به همین دلیل هست که بسیاری از افراد کاشت ابرو را به عنوان یک روش دائمی و مناسب انتخاب می نمایند تا خیالشان بابت فرم ابروهایشان راحت باشد! به لطف پیشرفت های فناوری، کاشت ابرو به عنوان راهکاری سریع، ایمن و اثربخش شناخته شده است؛ اما نکته مهمی که وجود دارد، پیدا کردن یک کلینیک کاشت ابرو خوب است. بدیهی است که همه کلینیک ها مدعی ارائه خدمات باکیفیت و با قیمت مناسب هستند، ولی چطور می توان بین خدمات خوب و بد تمایز قائل شد؟ در این مطلب به شما یاری می کنیم تا برترین کلینیک کاشت ابرو در تهران را پیدا کنید.

برترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

راهنمای انتخاب کلینیک کاشت ابرو دو عکس از ابروهای کم پشت و پرپشت

وقتی نوبت به پیدا کردن برترین کلینیک کاشت ابرو در تهران می رسد، اولین نقطه تماس اهمیت زیادی پیدا می نماید. اولین نقطه تماس به زمانی اشاره دارد که شما برای اولین بار با کلینیک به وسیله شماره تماس، دایرکت در اینستاگرام و دیگر راه های ارتباطی ارتباط برقرار می کنید. اگر کلینیک با حالتی محترمانه و به صورت کامل به شما پاسخ دهد، بدین معناست که اولین قدم در انتخاب برترین کلینیک را به خوبی برداشتید.

گام های بعدی شامل موارد زیر هستند:

مشاوره حضوری در کلینیک

لطفا به این مورد توجه ویژه ای داشته باشید که نحوه مشاوره دادن پرسنل کلینیک چگونه است. اگر امکانش برایتان فراهم بود به کلینیک بروید تا به صورت فیزیکی در خصوص نحوه کاشت، رفتار پرسنل، داشتن مجوز، هزینه، محیط کلینیک از نظر مدرن بودن و تمیزی و… آنالیز های لازم را انجام دهید.

در طول مشاوره باید به نشانه هایی از حرفه ای بودن متخصصان و پرسنل کلینیک توجه داشته باشید. توضیحاتی که پرسنل و پزشکان کلینیک ارائه می دهند باید محترمانه، شفاف و کامل باشند و هیچگونه تردیدی را برای شما باقی نگذارند. اگر یک لحظه احساس کردید برخورد آن ها طوری به غیر از مواردی بود که به آن ها اشاره نمودیم، به سراغ کلینیک دیگری بروید!

آنالیز تخصص و جزئیات

برای انتخاب برترین کلینیک کاشت ابرو در تهران باید مطمئن شوید که یک تیم عالی از پزشکان و کارکنان وجود دارد تا شما را در این سفر هدایت نمایند. تحقیق و آنالیز در خصوص تخصص پزشکان کلینیک اهمیت زیادی دارد، زیرا آن ها کلید پیروزیت درمان شما هستند. پس از کلینیک درباره پزشکان و متخصصانش و تجربه کاری شان حتما سوال بپرسید. دانستن اینکه دقیقاً چه انتظاراتی از کاشت ابرو دارید نیز مهم است؛ بعضی از جزئیات می توانند شامل موارد زیر باشند:

 • تکنیک کاشت ابرو (FUT، FUE یا…)
 • داروهای مصرفی قبل و بعد از عمل
 • مراحل انجام کاشت از ابتدا تا خاتمه
 • نحوه آماده سازی بیمار قبل از کاشت
 • مراقبت ها و پیگیری قرار دیدار های بعدی

همانطور که قبلا هم اشاره نمودیم، هر کاشت ابرو منحصر به فرد است و هر کلینیک در زمینه های مختلف تخصص دارد. بعضی از کلینیک ها برنامه های دقیق تر، زمان بهبود سریع تر و روش های کارآمدتری خواهند داشت. پرسیدن در خصوص جزئیات در طول مشاوره به شما در انتخاب برترین کلینیک در تهران یاری زیادی می نماید.

ارزیابی تجربه و نمونه کارها

یک کلینیک با نمونه کارهای پیروز و سابقه بلند نشان دهنده اعتبار و پیروزیت آن ها در انجام کاشت ابروست. برای همین موضوع در وبسایت یا شبکه های اجتماعی کلینیک ها جستجو کنید تا دیدگاه واضحی در خصوص نمونه کارها و خدمات آن ها به دست آورید.

پلتفرم های آنلاین همانند اینستاگرام و سایت های گفتگو می توانند اطلاعات ارزشمندی در خصوص عملکرد کلینیک، رضایت مشتری و تجربیات آن ها ارائه دهند. نظرات مثبت و منفی را در نظر بگیرید تا به یک نتیجه مطلوب برسید، اگر یک کلینیک 90 درصد نظرات مثبت واقعی داشت، به احتمال زیاد انتخاب آن به عنوان یک گزینه ایده آل کار درست است!

آنالیز قیمت و هزینه کاشت ابرو

بدیهی است که قیمت های خدمات کاشت ابرو در تهران یکی دیگر از عوامل اصلی و معین نماینده در انتخاب کلینیک مناسب است؛ نباید فراموش کنید که اطلاع از قیمت کاشت و هرگونه هزینه اضافی مانند چکاپ، ویزیت مطب و… جزو واجبات است!

هنگامی که می دانید چه هزینه هایی را باید پرداخت کنید، بهتر می توانید کلینیک مورد نظرتان را نیز انتخاب کنید. مطمئنا قیمت خیلی پایین یا خیلی بالا شک برانگیز است! توصیه می کنیم از چندین کلینیک معتبر استعلام قیمت بگیرید و همه آن ها را با هم مقایسه کنید. پیدا کردن یک تعادل بین قیمت و کیفیت مهم است؛ اما همواره به کیفیت بیشتر از قیمت توجه کنید، زیرا انجام کاشت بی کیفیت منجر به مسائل سلامتی و هزینه های اضافی تر می گردد.

برترین کلینیک کاشت ابرو در تهران کجاست؟

هر زمان که صحبت از برترین کلینیک های تهران می گردد، محال است که پای کلینیک زیبایی محمدی در میان نباشد! این کلینیک به علت ویژگی های متمایز خود به یکی از مراکز اصلی برای انجام خدمات کاشت ابرو تبدیل شده است. یکی از مهم ترین ویژگی های کلینیک محمدی، اندازه رضایت بالای زیباجویان و داشتن نمونه کارهای بسیار پیروز است. از ویژگی های دیگر این کلینیک زیبایی محبوب می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • حضور برترین متخصصان کاشت ابرو در تهران
 • تجربه های پیروز کاشت ابرو و رضایت بالای مشتریان
 • استفاده از روش های کاشت مطمئن و دائمی
 • ارائه قیمت منصفانه در کنار کیفیت بالا
 • کادر پزشکی باتجربه و بسیار مجرب
 • ارائه یک محیط تمیز و استریل شده
 • داشتن تجهیزات مدرن و کاملاً بهداشتی
 • پرسنل دلسوز، متعهد و بسیار پیگیر
 • پاسخگویی و مشاوره رایگان به مشتریان

مراحل کاشت ابرو در تهران؛ کلینیک محمدی

کاشت ابرو در کلینیک محمدی با روش FUT صورت می گیرد که اثربخشی بیشتری دارد و باعث ایجاد ابروهایی طبیعی و پرپشت می گردد. در این روش، پزشک ابتدا از پشت سر زیباجو یک نوار از فولیکول های مو را برداشت می نماید، سپس موهای برداشت شده زیر دست کات کار می رود تا او زیر میکروسکوپ های مخصوص فولیکول های مورد نظر را استخراج کند. در نهایت نیز کاشت کار بسته به نظر مراجعه نماینده، طراحی ابرو را انجام می دهد. زیباجو در این مرحله نوع طراحی ابرو اعم از پهن و باریک را انتخاب می نماید و بعد از طراحی ابرو، مراحل کاشت آغاز می گردد.

بی حسی موضعی روی خط طراحی با سوزن صورت می گیرد، سپس تک تک فولیکول ها مو در شکاف های بسیار ریز در نواحی مورد نظر قرار داده می شوند و کارهای نهایی صورت می گیرند. در آخر، زیباجو به منزل می رود و پزشک در خصوص مراقبت های بعدی، انتظارات مربوط به کاشت، داروهای مصرفی، رژیم غذایی و… اطلاعات کامل را به او ارائه می دهد.

تجربه پیروز کاشت ابرو در کلینیک محمدی

هدف کلینیک محمدی ارائه خدمات باکیفیت به افرادی است که می خواهند چهره زیبا، طبیعی و خاص داشته باشند. تجربیات زیباجویان گذشته نشان می دهد که رسیدن به پیروزیت شانسی نیست و مردم اغلب به کلینیک هایی مراجعه می نمایند که خدمات خوب ارائه می دهند. کلینیک محمدی برای شخصیت، زیبایی، زمان و پول شما ارزش قائل است و رضایت شما را رمز پیروزیت خود می داند. برای دریافت مشاوره رایگان و رزرو وقت قبلی به وسیله راه های زیر با متخصصین کلینیک زیبایی محمدی در تماس باشید.

 • شماره تماس: 09194810565
 • وبسایت: www.clinicmohamadi.com
 • آیدی اینستاگرام: clinicmohamadi@
منبع: یک پزشک
انتشار: 6 خرداد 1403 بروزرسانی: 6 خرداد 1403 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 1760

به "برترین کلینیک کاشت ابرو در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین کلینیک کاشت ابرو در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید