بیانیه تند نساجی علیه سرمربی استقلال، 250 میلیون را برگردانید!

به گزارش مجله پیوند، به گزارش خبرنگاران، باشگاه نساجی در واکنش به صحبتهای محمود فکری در نشست خبری پیش از بازی استقلال و نساجی بیانیه ای صادر کرد که توضیح آن در زیر می آید:

بیانیه تند نساجی علیه سرمربی استقلال، 250 میلیون را برگردانید!

آقای فکری! همگان آگاهند چه بر سر تیم زادگاه تان آوردید! / به جای این حرف ها ابتدا 250 میلیون تومان را برگردانید

محمود فکری سرمربی استقلال باید بداند که کنفرانس مطبوعاتی جایی برای صحبت درباره خاطرات بدی که از خود در نساجی به جا گذاشته، نیست. شما باید به جای حرف هایی که طرفداران نساجی را عصبانی تر کردید، درباره شرایط تیم خود صحبت می کردید و بازی های چشم نوازی که طرفداران استقلال را شگفت زده نموده است!

شما دیگر برای نساجی و طرفداران آن تمام شده اید اما انگار نساجی هنوز برای شما تمام نشده است. تصور می کنید نمک پاشیدن روی زخم طرفداران نساجی، از شما مربی و چهره بهتری می سازد؟ همگان آگاهند که چه بر سر تیم زادگاه تان آوردید!

توانمندی های شما در مربیگری برای آنهایی که با شما کار نموده اند، معین است. در حالی که روزهای پایانی نیم فصل را تجربه می کنیم اما هنوز از حضور در استقلال ذوق زده هستید و همه چیز را وارونه جلوه می دهید.

نساجی هیچ دینی به شما و اطرافیان تان ندارد، اگرچه شما تا ابد مدیون نساجی خواهید بود، به این دلیل که هیچ باشگاه لیگ رجحان، یک مربی لیگ یکی که تیمش حتی مدعی صعود نبود را باور نداشت و این نساجی بود که باعث شد پیشنهادات شما لیگ رجحان گردد.

در آخر حداقل 250 میلیون تومان حق مردم شریف مازندران که برای کارِ ننموده تان پیش از آغاز فصل گرفتید را برگشت می دادید. همچنین منتظر اخذ غرامت شما به باشگاه نساجی پس از رای استیناف، هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 929

به "بیانیه تند نساجی علیه سرمربی استقلال، 250 میلیون را برگردانید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه تند نساجی علیه سرمربی استقلال، 250 میلیون را برگردانید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید