توان و ابزار موشکی ایران اسلامی روی هژمونی آمریکا تاثیرگذار است

به گزارش مجله پیوند، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: به یک دیده بان در عرصه بین الملل نیازمند هستیم تا تحولات آمریکا را به خوبی رصد کند.

توان و ابزار موشکی ایران اسلامی روی هژمونی آمریکا تاثیرگذار است

به گزارش خبرنگاران، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی ظهر امروز در نشست با ابراهیم متقی تحلیل گر مسائل بین الملل به توان موشکی جمهوری اسلامی ایران اشاره نمود و با بیان اینکه قطعا توان و ابزار موشکی کشورمان روی هژمونی آمریکا تاثیرگذار است، گفت: تحلیل گران مسائل دیپلماتیک ایران اسلامی باید هژمونی دیپلماتیک ایالات متحده را شناسایی نمایند تا اینکه ما روی آنها فشار وارد کنیم.

نایب رییس مجلس تاکید نمود: به یک دیده بان در عرصه بین الملل نیازمند هستیم تا تحولات آمریکا را به خوبی رصد کند تا واکنش های مناسبی در این عرصه داشته باشیم؛ ضمن اینکه واکنش ها هم نباید فقط به محکوم کردن خلاصه گردد؛ چرا که جامعه به چنین موضوعی حساسیت نشان خواهد داد و در حقیقت بایستی اقدامات راهبردی را انجام دهیم.

در ادامه این نشست ابراهیم متقی اعلام کرد: ما باید روی نقاط ضعف آمریکا سرمایه گذاری کنیم تا به یک نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم.

به گزارش خبرنگاران به نقل از خانه ملت، این کارشناس مسائل بین الملل گفت: دیپلماسی جمهوری اسلامی باید تجزیه نماینده باشد و دیپلمات های کشورمان این مهم را می بایست سرلوحه کار خود قرار دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 فروردین 1400 بروزرسانی: 5 فروردین 1400 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 969

به "توان و ابزار موشکی ایران اسلامی روی هژمونی آمریکا تاثیرگذار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توان و ابزار موشکی ایران اسلامی روی هژمونی آمریکا تاثیرگذار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید