جدیت فدراسیون کشتی در رعایت پروتکل های بهداشتی

به گزارش مجله پیوند، به گزارش خبرنگاران، متولیان فدراسیون کشتی در حالی روزهای به جای مانده تا بازی های المپیک را پشت سر می گذارند که حضور پیروز ملی پوشان ایران در این آوردگاه بزرگ، بزرگترین دغدغه و نگرانی آنهاست.

جدیت فدراسیون کشتی در رعایت پروتکل های بهداشتی

بر این اساس اردوهای تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی مدتهاست با وجود محدودیت های کرونایی در حال برگزاری است و تمهیدات لازم در اجرای دقیق پروتکل های بهداشتی از جمله منع تردد کشتی گیران و مربیان و همچنین تست منظم کرونا از اردونشینان همچنان با جدیت ادامه دارد.

اهمیت این موضوع تا حدی است که علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی هم تاکید فراوانی بر رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی دارد و توجه به این مسائل را مدام به اردونشینان تیم های ملی متذکر می شود. به همین علت می توان به اظهارات اخیر رئیس فدراسیون کشتی اشاره کرد که معتقد است برای اینکه شرایط مطلوب و ایمنی در اردو برقرار باشد باید ارتباط اردونشینان با خارج از اردو قطع باشد.

دبیر چندی پیش در همین خصوص صراحتاً خطاب به اردونشینان تیم های ملی کشتی تاکید کرد: رفقای خود را به اردو دعوت نکنید و از بیرون از اردو هم غذا نگیرید، چراکه اگر کرونا بگیرید دیگر کاری از دست ما بر نمی آید و همانطور که امیرحسین زارع مسابقات آسیایی را از دست داد، شما هم مسابقات پیش رو را از دست خواهید داد. کرونا را جدی بگیرید چراکه آژانس های هواپیمایی آزمایشگاه های ویژه خود را دارند و مسافری را که کرونا داشته باشد را به پرواز راه نمی دهند. هرچند واکسن زده اید اما این احتمال وجود دارد کرونا بگیرید و اگر خدای نکرده این اتفاق بیافتد 4 سال زندگی و تلاش خود را از دست می دهید.

به هر حال شاگردان غلامرضا محمدی و محمد بنا مدتهاست با حضور در اردوهای تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی مشغول تمرین هستند و روزهای باقیمانده تا بازی های المپیک و رقابتهای جهانی را سپری می کنند. روزهایی که حساسیت و اهمیت فراوانی برای متولیان کشتی کشورمان دارد و باید ملی پوشان کشورمان را در نهایت صحت و سلامت و آمادگی راهی میادین پیش رو کنند.

اردوهای آماده سازی کشتی گیران ایران برای حضور در المپیک در حالی برگزار می شود که رضا اطری، مرتضی قیاسی، مصطفی حسین خانی، حسن یزدانی، محمد حسین محمدیان و امیر حسین زارع به نام ملی پوشان اوزان 57، 65، 74، 86، 97 و 125 کیلوگرم در کشتی آزاد و علیرضا نجاتی، محمدرضا گرایی، محمد علی گرایی، محمد هادی ساروی و امین میرزازاده هم به نام کنندگان کشتی فرنگی ایران در اوزان 60، 67، 77، 97 و 130 کیلوگرم برای حضور در المپیک معرفی شدند.

به گزارش خبرنگاران، طبق برنامه اعلام شده از سوی اتحادیه جهانی کشتی، رقابت های کشتی بازی های المپیک 2021 توکیو طی روزهای 10 تا 15 مرداد ماه برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 3 مرداد 1400 بروزرسانی: 3 مرداد 1400 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 1181

به "جدیت فدراسیون کشتی در رعایت پروتکل های بهداشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیت فدراسیون کشتی در رعایت پروتکل های بهداشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید