شمسایی: می خواهند زمینم بزنند، اینفانتینو فوتبال بلد نبود!

به گزارش مجله پیوند، کاپیتان اسبق تیم ملی صحبت های جالبی درباره بازی با رئیس فیفا عنوان کرد و در انتقاد از مسئولان گفت: بعضی که ادعای پدری فوتسال را می نمایند به فکر زمین زدنم هستند.

شمسایی: می خواهند زمینم بزنند، اینفانتینو فوتبال بلد نبود!

با همراهی تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

وحید شمسایی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره حضور اینفانتینو در ایران و برگزاری بازی نمادین فوتسال با او اعلام کرد: آمدن چنین شخصی به ایران، یک امتیاز مثبت می تواند باشد. به هر حال رئیس فدراسیون دنیای فوتبال اعتبار بالایی دارد و حتی بسیاری از سیاسیون دنیا هم به دنبال دیدن او هستند. فدراسیون فوتبال دوست داشت در سفر اینفانتینو به ایران به اهداف خودش برسد اما متاسفانه در خصوص فوتسال تا جایی که می دانم هیچ صحبتی نشد. بازی که کاملا یک دورهمی بود و هیچ صحبتی در خصوص مسائل مهم نشد.

او اضافه کرد: خود اینفانتینو قبل از آمدن به ایران خواسته بود حتما یک بازی فوتسال تدارک دیده گردد. پس تعیین می گردد او علاقه زیادی به فوتسال دارد. اما یکسری آدم در این میان خواستند خودشان را به فوتسال بچسبانند. فدراسیون فوتبال میزبان مسئولان فیفا بود و قاعدتا باید مدیرانی از فدراسیون فوتبال در این مراسم شرکت می کردند اما افراد زیادی که تا به حال در عمرم ندیده بودم، خودشان را به فوتسال چسباندند و به سالن آمدند. آن ها همواره می گویند فوتسال به درد نمی خورد و با این رشته حال نمی نمایند اما ول کن فوتسال هم نیستند.

کاپیتان سابق تیم ملی همچنین اعلام نمود: در مجموع اتفاق خوبی بود و متوجه شدیم اینفانتینو با این که رئیس فیفا است اما اصلا فوتبال بلد نیست! همچنین همواره از نوجوانی عاشق فان باستن بودم و خدا را شکر که با دیدن او به آرزوی دوران نوجوانی رسیدم. همچنین بزرگان فوتبال مثل علی دایی و خداداد عزیزی هم در این بازی حضور داشتند.

شمسایی با اشاره به این که دلخوری هایی از سوی بعضی فوتسالی ها به دلیل دعوت نشدن به این بازی به وجود آمده است، گفت: نمی دانم چه کسی مسئول دعوت از بازیکنان بوده است. البته همواره یکسری ناراحتی ها پیش می آید و به من هم از یک ماه پیش گفته بودند که این بازی وجود دارد. ابتدا قرار بود افرادی مثل مهدی مهدوی کیا، وحید هاشمیان و علی پروین هم حضور داشته باشند. با این حال فوتسالی های زیادی بودند که حق داشتند به این مراسم دعوت شوند. با توجه به این که محمد کشاورز در این بازی حضور داشت، بهتر بود مصطفی نظری، جواد اصغری مقدم و محمد طاهری که با کشاورز هم دوره بودند نیز دعوت می شدند. همچنین جای کاظم محمدی و خیلی های دیگر خالی بود.

او درباره دعوت شدن به تیم ملی برای پس دریافت عنوان آقای گلی دنیا از فالکائو اظهار کرد: با آقای تاج خیلی رفیقم. او قبل از بازی با اینفانتینو به من گفت بیا در همین بازی گل بزن و رکوردت را افزایش بده. من هم دو گل در این بازی زدم و الان فاصله ام با فالکائو به دو گل کاهش پیدا نموده است! خارج از شوخی باید بگویم هیچ خبری از دعوت به تیم ملی ندارم. الان دیگر باید به فکر خانه تکانی و برنامه ریزی برای سفر نوروزی باشیم. خودم هم دیگر به فکر این موضوع نیستم.

شمسایی در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: گفتند موضوع دعوت شمسایی به تیم ملی را مطرح نموده اند تا تیم ملی به حاشیه برود. اولا باید بگویم این موضوع زمانی مطرح شد که فالکائو رکورد مرا شکست و این اتفاق با اردوهای تیم ملی هم زمان بود. دوما اگر طرح این موضوع، حاشیه سازی است پس چقدر خوب شد که تیم ملی با این حواشی به مسابقات رفت و بهترین بازی ها را کرد.

کاپیتان پیشین تیم ملی در انتقاد غیرمستقیم از عباس ترابیان توضیح داد: یک حرف، مدتی است روی دلم مانده که باید آن را بگویم. معتقدم وقتی کسی می گوید من پدر فوتسال هستم و برای کشورم کار می کنم، باید برای همه فوتسالیست ها پدری کند نه این که حرف ضد و نقیض بزند. یک اتفاق در جریان برگزاری جام ملت ها افتاد که خیلی مرا اذیت کرد. کنفدراسیون فوتبال آسیا در مطلبی عنوان نمود که بازیکن تایلندی بیشترین گل زده را در جام ملت های آسیا دارد. اما آدم هایی که خودشان را پدر فوتسال ایران می دانند، نخواستند این اشتباه AFC را پیگیری نمایند. آقایان نه تنها دلشان به حال وحید شمسایی نمی سوزد بلکه به دنبال این هستند تا مرا زمین بزنند. آقایان که ادعا می نمایند ارتباطات بین المللی خوبی دارند و با مسئولان AFC در ارتباطند، حتی نخواستند به مسئولان ایرانی AFC پیغام دهند. متاسفانه آقای تارقلی زاده آن موقع در چین تایپه نبود اما دوستان دیگر که آنجا بودند، پیگیری نکردند. هیچ چیز مرا این قدر اذیت نکرد که 194 گلم در جام ملت های آسیا دیده نگردد و بازیکن تایلندی را گلزن ترین بازیکن معرفی نمایند اما هیچ صدایی از آقایان مسئول درنیاید.

او همچنین به ماجرای ناراحتی سه ملی پوش اشاره نمود و اضافه کرد: کاری نکنیم این بازیکنان دل چرکین شوند. تا دیرنشده جلسه بگذارند و سوتفاهم ها را رفع نمایند. بارها گفته ام این سه ملی پوش (جاوید، توکلی و اسماعیل پور) ارزشمندند. هفته پیش به علی صانعی گفتم اگر جام دنیای شش ماه دیگر بود، این تیم می توانست فینالیست گردد. بدبختی ما این است اگر از تیم ملی حمایت کنیم، می گویند می خواهد فشار بیارود. اگر بد بگوییم می گویند حاشیه ساخته است. اما واقعیت این است که تیم ملی الان نباید به کمتر از فینال جام دنیای قانع باشد.

سرمربی تیم تاسیسات دریایی تهران در سرانجام درباره تکلیف تیمش به خبرنگاران گفت: باشگاه تاسیسات دریایی تصمیم گرفته هندبال بانوانش را نگه دارد چون مدیر قوی ای مثل رحیمی به عنوان رئیس فدراسیون هندبال در جشن قهرمانی تیم شرکت نموده و به مدیران تاسیسات دریایی دلگرمی می دهد اما وقتی تاسیسات می خواهد کنار بکشد، یک نفر از مسئولان نیامد بپرسد دردت چیست. در حالی که تاسیسات دریایی بهترین باشگاهی است که از سال 1378 دیده ام و بهترین مدیران با بهترین امکانات را دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 132

به "شمسایی: می خواهند زمینم بزنند، اینفانتینو فوتبال بلد نبود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شمسایی: می خواهند زمینم بزنند، اینفانتینو فوتبال بلد نبود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید