شکاری آمار اشتباه به مردم ندهد، آرای دیگر فیفا باقی مانده است

به گزارش مجله پیوند، به گزارش خبرنگاران، روز گذشته بود که رای فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) درباره انتقال رضا شکاری بازیکن سابق باشگاه ذوب آهن به تیم روبین کازان منتشر شد. در نامه فیفا آمده است که باشگاه روبین کازان باید مبلغ 95 هزار یورو به علاوه 10 درصد دیرکرد (در مجموع نزدیک به 105 هزار یورو) را بابت غرامت آموزشی به ذوب آهن پرداخت کند.

شکاری آمار اشتباه به مردم ندهد، آرای دیگر فیفا باقی مانده است

رضا شکاری بعد از صدور این رای مطرح کرد که از ابتدا هم قرار بود روبین کازان 100 هزار دلار بابت حق انتقال به ذوب آهن بدهد و حالا ذوب آهن فقط برای دریافت 10 هزار یورو بیشتر کوشش نموده است!

سعید آذری در تبادل نظر با خبرنگاران، در واکنش به اظهارات رضا شکاری گفت: 100 هزار دلار مدنظر شکاری بابت حق انتقال است در حالی که رای روز گذشته فیفا بابت غرامت آموزشی بوده است. گویا شکاری هنوز قبول ندارد که غرامت آموزشی با حق انتقال دو چیز متفاوت است. محکومیت 105 هزار یورویی بابت غرامت آموزشی بوده و آرای دیگری هم در راه است.

وی ادامه داد: یکی از شکایت های ما از شکاری بابت حق انتقال بوده است. در قرارداد این بازیکن با ذوب آهن آمده بود که حق انتقالش به تیم های خارجی در سال اول حضورش در ذوب آهن 100 هزار دلار و برای سال دوم بیش از این باشد. او سال اول به تیم خارجی نرفت ولی سال دوم راهی روبین کازان شد. به این ترتیب حق انتقال شکاری هم که در آرای بعدی فیفا صادر می گردد، بیش از 100 هزار دلار خواهد بود. ضمن اینکه فسخ یکطرفه قرارداد هم خودش رای جداگانه ای خواهد داشت که آنهم به زودی صادر می گردد.

مدیرعامل سابق باشگاه ذوب آهن یادآور شد: توصیه من به شکاری این است که این ارقام را با هم قاطی نکند و آمار اشتباه به مردم ندهد. این بازیکن هنوز فریب کسانی را می خورد که اشتباه هدایت اش نموده اند. شکاری مثل پسر من است و از او می خواهم تمرکزش را روی تمریناتش بگذارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 82

به "شکاری آمار اشتباه به مردم ندهد، آرای دیگر فیفا باقی مانده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکاری آمار اشتباه به مردم ندهد، آرای دیگر فیفا باقی مانده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید