برنامه مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال دانش آموزان آسیا در شیراز اعلام شد

به گزارش مجله پیوند، معاون تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش وپرورش فارس، برنامه مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال دانش آموزان آسیا (ASFF) در شیراز را بیان کرد.

برنامه مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال دانش آموزان آسیا در شیراز اعلام شد

از سفر با لحظه آخری پاتایا لذت ببرید و سواحل شگفت انگیز تایلند و مراکز خرید بسیار ارزان پاتایا را از دست ندهید.

به گزارش خبرنگاران از شیراز، به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش استان فارس، محمد جعفری در جلسه ستاد میزبانی مسابقات فوتبال دانش آموزان آسیا در شیراز گفت: روزجمعه 17 شهریورمجمع عمومی و انتخاباتی هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال دانش آموزی آسیا(ASFF) در شیراز برگزار می گردد.

جعفری با بیان اینکه چهل و پنجمین دوره مسابقات فوتبال دانش آموزان آسیا با رقابت هفت تیم خارجی ودوتیم داخلی از17 الی 25 شهریورماه به میزبانی شیرازبرگزار می گردد، گفت: در همین روز هم افتتاحیه مسابقات در مجموعه ورزشی بعثت آموزش وپرورش در شیراز برگزار می گردد.

وی با اشاره به اینکه مرحله مقدماتی این رقابت ها در دوگروه 5 و 4 تیمی از17 الی21 شهریور برگزار می گردد ومرحله نیمه نهایی ونهایی نیز در روز های 23 و24 شهریور برگزار می گردد اضافه کرد: در گروه یک این رقابت ها تیم های فارس،هندوستان،تایلند،اندونزی وکره جنوبی و در گروه دوم نیز این مسابقات تیم های مالزی،چین ، سریلانکا وایران حضور داشته و با هم به رقابت می پردازند.

جعفری همچنین اضافه کرد: قبل از برگزاری افتتاحیه دو مسابقه فوتبال بین تیم های هندوستان وتایلند وتیم های فارس واندونزی به ترتیب در ساعت های 14 و16 درمجموعه ورزشی حافظیه شیراز برگزار می گردد.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش وپرورش فارس همچنین گفت: در روزشنبه18 شهریور نیز در مجموعه ورزشی بعثت ابتدا از ساعت 15 ملاقات تیم های فارس وکره جنوبی و سپس در ساعت 17:15ملاقات تیم های ایران ومالزی برگزار می گردد.

جعفری همچنین گفت: در همین روز هم در مجموعه ورزشی حافظیه از ساعت 15 ملاقات تیم های هندوستان واندونزی و سپس در ساعت 17:15 ملاقات تیم های چین وسریلانکا برگزار می گردد.

معاون تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش وپرورش فارس همچنین گفت: در روزیکشنبه19 شهریور نیز در مجموعه ورزشی حافظیه ابتدا از ساعت 15 تیم های تایلند واندونزی وسپس درساعت 17:15 تیم های هندوستان و کره جنوبی با هم به رقابت می پردازند.

جعفری همچنین گفت: در روز دوشنبه 20 شهریور نیز ابتدا از ساعت 15 در مجموعه ورزشی بعثت تیم های فارس وهندوستان و سپس درساعت17:15 تیم های ایران و چین باهم مسابقه می دهند.

معاون تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش وپرورش فارس همچنین گفت: در مجموعه ورزشی حافظیه در همین روز هم ابتدا از ساعت 15 ملاقات تیم های مالزی سریلانکا وسپس درساعت17:15رقابت تیم های تایلند کره جنوبی برگزار می گردد.

وی همچنین گفت: در روز سهشنبه 21 شهریور نیز ابتدا از ساعت 15 درمجموعه ورزشی بعثت تیم های فارس تایلند و سپس در ساعت 17:15 تیم های ایران وسریلانکا با هم به رقابت می پردازند.

معاون تربیت بدنی وسلامت اداره کل آموزش وپرورش فارس همچنین گفت: در همین روز در مجموعه ورزشی حافظیه نیز ابتدا از ساعت 15 تیم های کره جنوبی و اندونزی و سپس درساعت 17:15 نیز تیم های چین و مالزی با هم به رقابت می پردازند.

منبع: تسنیم
انتشار: 1 اسفند 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 180

به "برنامه مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال دانش آموزان آسیا در شیراز اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال دانش آموزان آسیا در شیراز اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید