موقتی نبودن افزایش سقف ذخیره کارت سوخت

به گزارش مجله پیوند، خبرنگاران: سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: افزایش 3 ماهه سقف ذخیره سازی کارت سوخت موقتی نیست.

موقتی نبودن افزایش سقف ذخیره کارت سوخت

جهت دریافت خدمات اجرای انواع روف گاردن با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش خبرنگاران فاطمه کاهی در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه بر اساس اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، سقف ذخیره سازی سهمیه بنزین در کارت های سوخت از 6 ماه به 9 ماه افزایش پیدا نموده است، گفت: این تصمیم به منظور جلوگیری از افزایش تردد خودروها در راستای مقابله با کرونا اتخاذ شده اما اعلام نشده که موقتی خواهد بود.

وی ادامه داد: تا پیش از این زمان ذخیره سازی سهمیه بنزین سرانجام فروردین ماه بود اما این زمان به سرانجام تیرماه افزایش پیدا نموده است.

به گفته کاهی، با این تصمیم امکان ذخیره 540 لیتر بنزین در کارت های سوخت خودروهای شخصی وجود دارد.

وی البته تاکید نمود: ممکن است در سرانجام این 3 ماه، با توجه به شرایط کشور و بیماری کرونا، تصمیمات جدید گرفته گردد.

به گزارش ایرنا، بعد از سهمیه بندی بنزین در 24 آبان سال گذشته، اعلام شد که هر کارت سوخت می تواند سهمیه 6 ماه خود را مصرف ننموده و در کارت ذخیره کند.

با توجه به اینکه در اولین روز اردیبهشت ماه، هفتمین سهمیه قرار است واریز گردد، اگر سقف ذخیره سهمیه بنزین در کارت های سوخت افزایش پیدا نمی کرد عملا 60 لیتر بنزین از کارت سوخت حذف می شد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 29 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 303

به "موقتی نبودن افزایش سقف ذخیره کارت سوخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موقتی نبودن افزایش سقف ذخیره کارت سوخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید