افتضاح تاریخی رخ داد، شوکه هستیم

به گزارش مجله پیوند، به گزارش خبرنگاران، یحیی گل محمدی در کنفرانس خبری پیش از ملاقات برابر پدیده از هفته چهاردهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران در جمع اصحاب رسانه گفت: خوشحالم از اینکه بعد از مدت ها شما خبرنگاران را می بینم. خاطراتی زیادی از اینجا دارم و بسیار خوشحالم که در این شهر هستم و تشکر می کنم از استقبال خوب طرفداران پرسپولیس در شهر مشهد که واقعاً استقبال خیلی گرمی از ما داشتند. از همه آنها تشکر می کنم.

افتضاح تاریخی رخ داد، شوکه هستیم

وی در خصوص بازی فردا مقابل پدیده اضافه نمود: امیدوارم که بتوانیم یک بازی خوبی را انجام بدهیم. از لحاظ جدولی خیلی مهم است که ما بتوانیم این سه امتیاز را کسب کنیم. نود دقیقه خیلی پر فشاری را باید داشته باشیم و می دانیم که تیم پدیده با نمایش فوتبالی که در چند هفته اخیر ارائه نموده اند، فوتبال خوب و با برنامه ای بود. در انتقال به حمله، سرعت خوبی دارند و نباید غافلگیر بشویم در مقابل این تیم خوب. این تیم بالاخره با توجه به وضعیتی که دارد، انتحاری بازی می نماید و می خواهد از این بازی، امتیاز بگیرید و شاید چیزی برای از دست دادن نداشته باشند و راحت تر و با خیال آسوده تری بازی می نمایند و مطمئن هستیم بازی ساده ای را در پیش نداریم.

گل محمدی توضیح داد: این مساله را من به بازیکنانم گفته ام و امیدوارم فردا بازیکنان ما با کوشش زیاد و با تمرکز خیلی بالا بتوانند این سه امتیاز را کسب نمایند. هدف ما کسب پیروزی است ولی این برد و این سه امتیاز راحت به دست نمی آید. باید خیلی کوشش کنیم، خیلی بیشتر از بازی قبل بدویم و بجنگیم تا بتوانیم این سه امتیاز را کسب کنیم. امیدوارم که در نهایت بازی خوبی را ببینیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص حذف از آسیا گفت: برای ما که یک گروه پر کوشش هستیم و زحمت کشیده ایم و خودمان را به عنوان تیم اول ایران به آسیا رسانده ایم به عنوان سید یک آسیا و به عنوان تیمی که در دو دوره فینال لیگ قهرمانان آسیا را پشت سر گذاشته برای بنده شوکه نماینده بود و پذیرش این مساله برای من خیلی سخت است.

وی مطرح نمود: همه ما از این مساله واقعاً ناراحت هستیم و زیاد نمی توانم راجع به آن شرح بدهم و کسانی که با تصمیمات خودشان باعث شده اند این اتفاق بیفتد باید پاسخگو باشند. این یک افتضاح تاریخی برای فوتبال ما است. البته 10 روز وقت داده اند برای استیناف اما بعید می دانیم این رأی بتواند عوض بگردد. من این 10 روز باید یک اندازه امیدوار باشم که این اتفاق نیفتد اما اگر این اتفاق رخ دهد واقعاً انگیزه زیادی از بازیکنان و فوتبال ایران که کوشش می نمایند قهرمان شوند تا به مراحل بالاتری برسند کاسته خواهد شد ولی متأسفانه اگر این اتفاق رخ دهد برای فوتبال واقعاً دردناک است و جواب میلیون ها طرفدار را نمی دانم چه کسانی باید بدهند و چطور می توانند جوابگوی آن باشند.

گل محمدی در خصوص مصدومان پرسپولیس در این بازی گفت: امید عالیشاه، وحدت هنانوف، علی شجاعی، حامد پاکدل و محمد شریفی و البته رادو را هم که مدت ها است در اختیار نداریم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص خبر حذف از آسیا و تأثیر آن روی بازیکنان گفت: نمی خواهم بگویم تأثیر می گذارد چون ما در یک لیگ پر فشار هستیم. لیگی که قهرمانی در آن برای ما مهم است و این اتفاق نباید روی عملکرد ما تأثیر بگذارد ولی واقعاً زحمت کشیدیم تا به این مرحله برسیم و بتوانیم به عنوان یکی از تیم های قاره آسیا خودمان را مطرح کنیم و کوشش می کنیم و قهرمان می شویم که برویم به یک لیگ بالاتر و با تیم های بزرگ تر بازی کنیم و خودمان و توانایی مان را نشان بدهیم ولی متأسفانه نمی دانم چه اتفاقاتی قرار است بیفتد. افتضاح تاریخی رخ داد.

یحیی گل محمدی در خصوص طلب شهر خودرو از باشگاه پرسپولیس اضافه نمود: من همواره گفتم و این حق را به مسؤولان شهر خودرو یا پدیده قائل هستم و بالاخره این انتقال طی قراردادی انجام شده ولی هنوز فکر می کنم دو، سوم مبلغ پرداخت نشده و مسؤولان پدیده حق دارند و از این موضوع ناراحت باشند و من تا آنجایی که می توانستیم با مدیر عاملان باشگاه که در این مدت کار می کردند، بارها صحبت کردم ولی خب نمی دانم چرا این مساله حل نشده و من خودم شرمسار آنها هستم و امیدوارم این مساله هر چه زودتر حل گردد.

سرمربی قرمزپوشان مرکز در خصوص سوالی مبنی بر اینکه با پدیده که یک تیم خصوصی بود و به بالاترین سطح رسانده شد و در لیگ برتر بسیار پیروز بود و این تیم حتی به لیگ قهرمانان آسیا رساند شد و الان این تیم در قعر جدول رده بندی واقع شده است و احتمال سقوط آن زیاد است و تیم پرسپولیس به عنوان یک تیم دولتی و قدرتمند از لیگ قهرمانان حذف شد، گفت: باید به آنهایی که تصمیم گیرنده اصلی و کلان در ورزش هستند باید بگوییم که اولویت آنها ورزش نبوده که ورزش و فوتبال ما به این حالت در آمده است. خب وقتی اولویت نباشد و وقتی زیر ساخت ها درست نباشد، وقتی برای آینده کاری ننموده باشیم و وقتی فقط می خواستیم یک ورزشی داشته باشیم و فقط می خواستیم یک فوتبالی داشته باشیم، آخرش به همین جاها ختم می گردد. فکر می کنم که این اتفاقاتی که می افتد قابل پیش بینی است. شاید ده سال پیش هم می توانستیم پیش بینی کنیم که هیچ کاری نکردیم و کلاً وقتی اولویت نباشد و ورزش برای جوانان و برای همه در بحث حرفه ای و قهرمانی هیچ وقت در اولویت نباشد و اولویت چیزهایی دیگر باشد، همین می گردد. هیچ وقت در بحث ورزش من ندیده ام که امکانات خوب و شرایط مطلوبی باشد. این اتفاقات طبیعی است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 فروردین 1401 بروزرسانی: 20 فروردین 1401 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 1459

به "افتضاح تاریخی رخ داد، شوکه هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتضاح تاریخی رخ داد، شوکه هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید