سواری های تولید داخل اغلب 3 ستاره ای هستند

به گزارش مجله پیوند، آخرین ارزیابی کیفی صورت گرفته از خودروهای سواری تولیدی آذر ماه سال جاری نشان می دهد که در 31 مدل خودروهای تولیدی این ماه، سه خودرو حایز پنج ستاره ، 9 خودرو حایز چهار ستاره ، یک خودرو حایز دو ستاره و الباقی (18 مدل خودرو) حایز سه ستاره شده اند. براین اساس اکثریت خودروهای تولید داخل در سطح کیفی سه ستاره از پنج ستاره کیفی تولید می شوند.

سواری های تولید داخل اغلب 3 ستاره ای هستند

بر اساس ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) از خودروهای سواری تولیدی آذر ماه، با کیفیت ترین خودروها دناپلاس توربو اتوماتیک ایران خودرو و دیگنتی و فیدلیتی (محصولات تازه گروه بهمن موتور) با کسب پنج ستاره کیفی هستند و پس از آن 9 خودرو چهار ستاره و 18 خودرو سه ستاره قرار گرفته اند. در حالیکه برای مدتی خبری از خودروهای دو ستاره نبود اما دوباره در تولیدی های سه ماه اخیر (از مهرماه به بعد)، MVM X33S مدیران خودرو با کسب دو ستاره کیفی تولید می شود.

طبق ارزیابی اجرا شده در سطح قیمتی 1 تنها به خودرو تیگو 7 مدیران خودرو اشاره شده که سه ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود اختصاص داده است.

در خودروهای در سطح قیمتی 2، دو محصول تازه گروه بهمن موتور، دیگنتی و فیدلیتی توانسته اند پنج ستاره کیفی را کسب کنند. پس از آن ها، هایما S7 اتوماتیک (ایران خودرو خراسان) و SWM G01F (سیف خودرو) چهار ستاره کیفی را کسب کرده اند.

SWM G01F برای اولین بار چهار ستاره کیفی را به خود اختصاص داده و براین اساس ارتقای کیفی داشته است. در همین سطح قیمتی، محصولاتی همچون آریزو 6، آریزو 5 توربو، تیگو 5، جک S3 و جک S3 (بهمن موتور) سه ستاره ای شده اند.

همانطور که اشاره شد، در ارزیابی این ماه خودروی MVM X33 X نیز مورد ارزیابی قرار گرفته و توانسته دو ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کند.

در سطح قیمتی 3 خودروهای سواری، دو محصول دیگر مدیران خودرو یعنی MVM X22 و MVM 315 پلاس اتوماتیک (برای اولین بار) مورد ارزیابی کیفی قرار گرفته و سه ستاره ای شده اند.

در ارزیابی سطح کیفی خودروهای تولیدی سواری در نهمین ماه امسال در سطح قیمتی 4، دناپلاس توربواتوماتیک با پنج ستاره کیفی در صدر جدول کیفی قرار گرفته و پس از آن پژو 207 پانوراما، دناپلاس، تارا و شاهین پیروز به کسب چهار ستاره کیفی شده اند.

همچنین در سطح قیمتی 4، خودروهای پژو 206، راناپلاس، سورن پلاس (ایران خودرو تبریز)، پژو پارس (ایران خودرو مازندران، خراسان، فارس و کرمانشاه)، پژو 405 (ایران خودرو خراسان) و سمند تبریز سه ستاره ای شده اند.

در نهایت نیز در سطح قیمتی 5، خودرو کوییک و کوییک S (سایپا) و همچنین کوییک پارس خودرو چهار ستاره کیفی را کسب کرده اند. پس از آن ها، کوییک R (تولیدی پارس خودرو)، تیبا 2 (سایپا)، تیبا (سایپا-سیتروئن) و ساینا کاشان (سایپا-سیتروئن) در رده خودروهای با سطح کیفیت سه ستاره کیفی قرار گرفته اند.

منبع: اتاق بازرگانی ایران
انتشار: 5 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1401 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 1475

به "سواری های تولید داخل اغلب 3 ستاره ای هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سواری های تولید داخل اغلب 3 ستاره ای هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید