نایب قهرمانی خراسان شمالی در رقابت های دفاع شخصی کشور

به گزارش مجله پیوند، خبرنگاران/خراسان شمالی تیم دفاع شخصی خراسان شمالی در رقابت های قهرمانی دفاع شخصی کشور مقام نایب قهرمانی را کسب کرد.

نایب قهرمانی خراسان شمالی در رقابت های دفاع شخصی کشور

علی اصغر حیدرنیا مربی تیم دفاع شخصی خراسان شاقتصادی در گفت و گو با خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: مسابقات قهرمانی دفاع شخصی کشور، بهمن ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه آزاد یادگار امام در شهر ری برگزار گردید.

حیدرنیا ادامه داد: در این دوره از مسابقات بیش از 230 شرکت کننده از استان های کشور حضور داشتند.

وی به اسامی مقام آوران استان اشاره نمود و گفت: علی اصغر حیدرنیا و محمد جاقتصادی مقام اول و رضا عیدیان و حسن ایمانی مقام سوم را کسب کردند.

حیدرنیا اضافه نمود: در این مسابقات دانشگاه امام حسین تهران، خراسان شاقتصادی و نیروی دریایی سپاه به ترتیب در جایگاه اول، دوم و سوم تیمی قرار گرفتند.

حیدرنیا از اعزام تیم کشت و صنعت خراسان متشکل از ورزشکاران سه استان خراسان شاقتصادی، رضوی و جنوبی به مسابقات لیگ بین المللی دفاع شخصی ترکیه اطلاع داد و بیان نمود: در مسابقه لیگ حرفه ای دفاع شخصی کشور که 26 آذر ماه سال جاری برگزار گردید شهرداری دامغان مقام اول، کشت و صنعت خراسان مقام دوم و مازندران مقام سوم را کسب کردند.

وی اضافه نمود: تیم های اول و دوم به مسابقات بین المللی دفاع شخصی ترکیه در فروردین ماه اعزام می شوند.

مربی تیم کشت و صنعت خراسان، اسامی تیم مبارزه و نمایشی را گفت و گفت: علی اصغر حیدرنیا، محمد جاقتصادی، رضا عیدیان، حسن ایمانی، علی قوی دل، مرتضی شمس آبادی، امیرمسعود خلیل زاده، امیرحسین کیوان لو، علی کریم آبادی، امید اسماعیل آبادی در تیم مبارزه، مهدی حیدری، رحمان محمدنیا، متین فیضی و علیرضا قائمی در تیم نمایشی حضور دارند.

وی با اشاره به مسائل اقتصادی این رشته ورزشی اظهار کرد: نبود اسپانسر و حمایت مسئولین از مسائلی است که این رشته ورزشی در استان با آن روبرو است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1401 گردآورنده: lordlinks.ir شناسه مطلب: 1474

به "نایب قهرمانی خراسان شمالی در رقابت های دفاع شخصی کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نایب قهرمانی خراسان شمالی در رقابت های دفاع شخصی کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید